***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان به مناسبت روز ملی مهارت و کارآفرینی: امروزه بيش از هر زمان ديگري ، جوانان ما نياز به اميد دارند و اين امر از طريق گسترش مهارت آموزي محقق خواهد شد
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۴ مرداد ساعت ۱۴:۵۰ تعداد بازدید : 156 نسخه چاپی

مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان به مناسبت روز ملی مهارت و کارآفرینی: امروزه بيش از هر زمان ديگري ، جوانان ما نياز به اميد دارند و اين امر از طريق گسترش مهارت آموزي محقق خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان،  جشن مهارت و کارآفرینی همزمان با فرارسيدن هفته مهارت و روز ملي كارآفريني  و آموزشهاي فني و حرفه اي و با حضور كوچكي نژاد و جعفرزاده ، نمایندگان شهرستان رشت مجلس شورای اسلامی و همچنين عباسي ، نماينده شهرستان هاي رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی و همچنين كيوان محمدي ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان و تني چند از مسؤولان استانی و شهرستانی ، در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت برگزارشد.

بر طبق این گزارش رحیم عطایی پور در این مراسم به تشریح برنامه و سیاست های آموزش فنی و حرفه ای استان در عرصه  مهارت‌آموزی و آماده کردن جوانان برای بازار کار پرداخت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان اظهار داشت: در كمتر برهه اي از تاريخ كشور تا اين اندازه نيازمند توسعه درون زا و اتكاء به نيرو هاي دروني خويش بوده ايم كه اين موضوع ضرورت گسترش مهارت آموزي را دوچندان كرده است.

رحيم عطائي پور در ادامه گفت: با آغوش باز ايده هاي خلاقانه جوانان را پذيرا بوده و مورد حمايت قرار داده و از طرح هاي شاخص و مولد اشتغال حمايت مي كنيم.  وي با اشاره به استراتژي سازمان مبني بر حمايت از اقشار آسيب پذير و رفع فقر از جامعه بر توسعه و توانمندسازي سازمان تأكيد نموده و اذعان داشت: بدون همراهي ساير دستگاهها ، اهداف امر خطير مهارت آموزي محقق نخواهد شد.

در ادامه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: امروزه بيش از هر زمان ديگري ، جوانان ما نياز به اميد دارند و اين امر از طريق گسترش مهارت آموزي ، حائز اهميت فراوان بوده و مهارت آموزي يا موضوع ملي ، ميهني و غير سياسي مي باشد.

در ادامه اين مراسم با حضور مسئولين استاني و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي از مقام آوران المپياد ملي مهارت ، مهارت آموزان كارآفرين برتر استان ، دستگاه ها و شركتهاي طرف همكاري با اداره كل و رؤسا و مربيان نمونه مراكز آموزشي و همچنين از برگزيدگان مسابقات قرآني و برگزيدگان مابقه دارت فرزندان كاركنان ، تجليل به عمل آمد. در پايان مراسم ، اجرای موسیقی زنده و نمایش شاد و کمدی به اجرا درآمد.

برچسب ها : فنی و حرفه‌ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها