***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان به مناسبت روز ملی مهارت و کارآفرینی: امروزه بيش از هر زمان ديگري ، جوانان ما نياز به اميد دارند و اين امر از طريق گسترش مهارت آموزي محقق خواهد شد
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۴ مرداد ساعت ۱۴:۵۰ تعداد بازدید : 140 نسخه چاپی

مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان به مناسبت روز ملی مهارت و کارآفرینی: امروزه بيش از هر زمان ديگري ، جوانان ما نياز به اميد دارند و اين امر از طريق گسترش مهارت آموزي محقق خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان،  جشن مهارت و کارآفرینی همزمان با فرارسيدن هفته مهارت و روز ملي كارآفريني  و آموزشهاي فني و حرفه اي و با حضور كوچكي نژاد و جعفرزاده ، نمایندگان شهرستان رشت مجلس شورای اسلامی و همچنين عباسي ، نماينده شهرستان هاي رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی و همچنين كيوان محمدي ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان و تني چند از مسؤولان استانی و شهرستانی ، در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت برگزارشد.

بر طبق این گزارش رحیم عطایی پور در این مراسم به تشریح برنامه و سیاست های آموزش فنی و حرفه ای استان در عرصه  مهارت‌آموزی و آماده کردن جوانان برای بازار کار پرداخت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان اظهار داشت: در كمتر برهه اي از تاريخ كشور تا اين اندازه نيازمند توسعه درون زا و اتكاء به نيرو هاي دروني خويش بوده ايم كه اين موضوع ضرورت گسترش مهارت آموزي را دوچندان كرده است.

رحيم عطائي پور در ادامه گفت: با آغوش باز ايده هاي خلاقانه جوانان را پذيرا بوده و مورد حمايت قرار داده و از طرح هاي شاخص و مولد اشتغال حمايت مي كنيم.  وي با اشاره به استراتژي سازمان مبني بر حمايت از اقشار آسيب پذير و رفع فقر از جامعه بر توسعه و توانمندسازي سازمان تأكيد نموده و اذعان داشت: بدون همراهي ساير دستگاهها ، اهداف امر خطير مهارت آموزي محقق نخواهد شد.

در ادامه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: امروزه بيش از هر زمان ديگري ، جوانان ما نياز به اميد دارند و اين امر از طريق گسترش مهارت آموزي ، حائز اهميت فراوان بوده و مهارت آموزي يا موضوع ملي ، ميهني و غير سياسي مي باشد.

در ادامه اين مراسم با حضور مسئولين استاني و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي از مقام آوران المپياد ملي مهارت ، مهارت آموزان كارآفرين برتر استان ، دستگاه ها و شركتهاي طرف همكاري با اداره كل و رؤسا و مربيان نمونه مراكز آموزشي و همچنين از برگزيدگان مسابقات قرآني و برگزيدگان مابقه دارت فرزندان كاركنان ، تجليل به عمل آمد. در پايان مراسم ، اجرای موسیقی زنده و نمایش شاد و کمدی به اجرا درآمد.

برچسب ها : فنی و حرفه‌ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها