***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
دیدارسرپرست مرکزآموزش فنی وحرفه ای میرزاکوچک دردومین روز ازهفته ملی مهارت با فرماندار شهرستان صومعه سرا
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۶ مرداد ساعت ۰۹:۳۴ تعداد بازدید : 541 نسخه چاپی

دیدارسرپرست مرکزآموزش فنی وحرفه ای میرزاکوچک دردومین روز ازهفته ملی مهارت با فرماندار شهرستان صومعه سرا

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای صومعه سرا ، به مناسبت هفته ملی مهارت و کار آفرینی با حضور آقای فتح الهی (فرماندار شهرستان صومعه سرا)، نصرت طلب (سرپرست مرکز آموزش فنی حرفه ای میرزاکوچک) تعدادی از مدیران آموزشگاههای آزاد به  نمایندگی و جمعی از همکاران گرامی مرکز نشستی صمیمی برگزار گردید.

در ابتدا نصرت طلب ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) و تبریک هفته ملی مهارت و 6 مرداد روز کار آفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای به تشریح فعالیتهای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پرداخت ایشان به تشکیل ستاد بزرگداشت هفته مهارت از مورخ 1/5/97 لغایت 6/5/97 اشاره داشتند و اینکه در هریک از این روزها برنامه خاصی هماهنگ شده است.مرکز آموزش فنی و حرفه ای برنامه های عملیاتی در زمینه ارتقا کارکنان ،برگزاری دوره ها برای گروه های  هدف شامل(دانش آموزان،زنان خانه دار،روستاییان ،زندان)در بخش دولتی انجام داده است در بخش غیر دولتی نیز بستر مناسبی برای ترویج آموزش ها صورت گرفته است در بخش تجهیزات، بهسازی و نوسازی مرکز هم با مساعدت کلیه مقامات محترم استانی و شهرستانی در خصوص جذب اعتبارات (سطح ملی و استانی) اقداماتی صورت گرفته است. وی با نظر به اینکه آموزش امروزه یک نیاز ضروری برای یک فرد محسوب می گردد آمادگی مرکز فنی و حرفه ای در این زمینه را اعلام داشت. سپس شکورنیا نماینده آموزشگاه های آزاد( بخش غیردولتی) نیز به بیان مشکلات این بخش پرداخت.

در ادامه فتح الهی فرماندار شهرستان ضمن خوشامدگویی به مجموعه فنی و حرفه ای و تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا (ع) و هفته ملی مهارت از سر پرست مرکز فنی و حرفه ای و کلیه همکاران مستقر در آن مرکز  به جهت تحولات مثبت و اقدامات خوبی که در سطح مرکز و شهرستان رخ داده تقدیر و تشکر نمود.ایشان  برای پیشرفت کشور به اهمیت آموزش  به افراد تاکید داشتند مهارت و آموزش در تمام فرایند زندگی افراد تاثیرگذار است.فتح الهی اظهار داشت:همانطور که در قران آمده آیا فرقی بین افرادی که میدانند و نمی دانند وجود ندارد. خیلی از مشکلات جامعه از نداشتن آموزش بوجود می آیند.ایشان فرمودند که از پیشنهادات و ایده های شما جهت پیشرفت شهرستان استقبال می کنند. ایشان از مجموعه فنی و حرفه ای خواستند که مشکلات موانع موجود را از طریق ریيس مرکز به فرمانداری ارجاع دهند و در خاتمه برای مجموعه فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا آرزوی توفیق الهی داشتند.

در پایان نیزدیدار با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) خاتمه یافت.

 

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها