***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه رشت : ازايده هاي خلاقانه جوانان و طرح هاي شاخص و مولد اشتغال حمايت مي كنيم.
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۶ مرداد ساعت ۱۱:۲۱ تعداد بازدید : 127 نسخه چاپی

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه رشت : ازايده هاي خلاقانه جوانان و طرح هاي شاخص و مولد اشتغال حمايت مي كنيم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، رحیم عطائی پور ، مدیر کل بعنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) رشت سخنرانی نمود.

برطبق این گزارش درابتدا مهندس عطائی پور ، با اشاره به فرا رسیدن روز ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای گفت: ازايده هاي خلاقانه جوانان و طرح هاي شاخص و مولد اشتغال حمايت مي كنيم. وي بر استراتژي سازمان مبني بر حمايت از اقشار آسيب پذير و رفع فقر از جامعه بر توسعه و توانمندسازي سازمان تأكيد نموده و اذعان داشت: بدون همراهي ساير دستگاهها ، اهداف امر خطير مهارت آموزي محقق نخواهد شد.

در ادامه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: امروزه بيش از هر زمان ديگري ، جوانان ما نياز به اميد دارند و اين امر از طريق گسترش مهارت آموزي ، حائز اهميت فراوان بوده و مهارت آموزي يا موضوع ملي ، ميهني و غير سياسي مي باشد.

لازم به ذکر است معاونین و رؤسای واحدهای ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و همچنین جمعی از رؤسا ، کارشناسان و مربیان مراکز فنی و حرفه ای شهرستان رشت ، مدیر کل را در نماز جمعه همراهی نمودند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها