***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه رشت : ازايده هاي خلاقانه جوانان و طرح هاي شاخص و مولد اشتغال حمايت مي كنيم.
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۶ مرداد ساعت ۱۱:۲۱ تعداد بازدید : 109 نسخه چاپی

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه رشت : ازايده هاي خلاقانه جوانان و طرح هاي شاخص و مولد اشتغال حمايت مي كنيم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، رحیم عطائی پور ، مدیر کل بعنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) رشت سخنرانی نمود.

برطبق این گزارش درابتدا مهندس عطائی پور ، با اشاره به فرا رسیدن روز ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای گفت: ازايده هاي خلاقانه جوانان و طرح هاي شاخص و مولد اشتغال حمايت مي كنيم. وي بر استراتژي سازمان مبني بر حمايت از اقشار آسيب پذير و رفع فقر از جامعه بر توسعه و توانمندسازي سازمان تأكيد نموده و اذعان داشت: بدون همراهي ساير دستگاهها ، اهداف امر خطير مهارت آموزي محقق نخواهد شد.

در ادامه مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان گفت: امروزه بيش از هر زمان ديگري ، جوانان ما نياز به اميد دارند و اين امر از طريق گسترش مهارت آموزي ، حائز اهميت فراوان بوده و مهارت آموزي يا موضوع ملي ، ميهني و غير سياسي مي باشد.

لازم به ذکر است معاونین و رؤسای واحدهای ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان و همچنین جمعی از رؤسا ، کارشناسان و مربیان مراکز فنی و حرفه ای شهرستان رشت ، مدیر کل را در نماز جمعه همراهی نمودند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها