فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت : ثمره آموزش هاي فني و حرفه اي نشان دهنده اين است كه نظام جمهوري اسلامي در حال خدمت رساني به مردم است.
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد ساعت ۰۷:۴۳ تعداد بازدید : 236 نسخه چاپی

نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت : ثمره آموزش هاي فني و حرفه اي نشان دهنده اين است كه نظام جمهوري اسلامي در حال خدمت رساني به مردم است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان ، رحيم عطائي پور ، مدير كل و هيئت همراه با آيت الله فلاحتي ، نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت ديدار كردند.

بر طبق اين گزارش در ابتدا رحيم عطائي پور ، مدير كل ضمن معرفي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و همچنين اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان در خصوص عملكرد اين اداره كل به ايراد سخناني پرداخت.

بر طبق اين گزارش آيت الله فلاحتي ، نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت با اشاره به اينكه سازمان فني و حرفه اي به مانند يك دانشگاه ناشناخته است اذعان داشت : دانشگاه ها هم ظرفيت هستند و هم يك تهديد محسوب مي گردند و از اين شرايط و ظرفيت دانشگاه ها استفاده نمي شود. همچنين بيان نمود: : ثمره آموزش هاي فني و حرفه اي نشان دهنده اين است كه نظام جمهوري اسلامي در حال خدمت رساني به مردم است.

نماينده ولي فقيه در استان گيلان و امام جمعه رشت گفت: از سازمان فني و حرفه اي مي خواهم كه كارآفرين بسازد و بعد از اينكه كارآفرين تربيت كرد حتماً بايستي رصد ، حمايت و تشويق شود تا انگيزه كار و توليد و اشتغال و متعاقباً ادامه كار داشته باشد. ايشان با اشاره به اينكه جوانان بايستي به كارآفريني تشويق شوند ، بر حمايت و نظارت سازمان فني و حرفه اي بر مهارت آموزان از ابتداي آموزش تا كارآفريني تأكيد نمود. درادامه بر اين مطلب تأكيد نمودند كه بايستي دانشجو را بعنوان يك توليدكننده كار با استفاده از آموزش هاي مهارتي و تربيت كارآفرين ، به جامعه تحويل داد. درپايان درخصوص اهميت استفاده مردم از توليدات ايراني به ايراد سخناني پرداخت.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی