فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
طرح سنجش سلامت كاركنان آموزش فني و حرفه اي استان گيلان آغاز گرديد
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ شهريور ساعت ۱۰:۴۱ تعداد بازدید : 764 نسخه چاپی

طرح سنجش سلامت كاركنان آموزش فني و حرفه اي استان گيلان آغاز گرديد

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان ، با عنايت به مصوبه كارگروه رفاه و منابع انساني مورخ 28/3/97 و در راستاي آگاهي از وضعيت سلامت كاركنان و مربيان و  ارتقاء سطح سلامت آنان و در اجراي دستور العمل مربوطه ، طرح سنجش سلامت و غربالگري جهت كاركنان در تاريخ 12/6/97  شروع گرديد.

يكي از اهداف سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور حفظ ، تكريم و كارآمدي منابع انساني مي باشد. لذا در راستاي اجراي طرح سنجش سلامت كاركنان با يكي از پزشكان متعهد شهر قرارداد منعقد گرديد.

از اهداف ديگر اين برنامه شناسايي احتمالي همكاراني كه سلامت آنان در خطر است ، مي باشد و متعاقباً افراد به مراكز پيشگيري و يا احياناً به مراكز درماني معرفي مي گردند.

اين برنامه مورد استقبال همكاران اداره كل قرار گرفت و بزودي بر مبناي برنامه ريزي در مراكز تابعه فني و حرفه اي استان نيز اجرا مي گردد.

لازم بذكر است اين طرح از تاريخ 12/6/97 لغايت 30/6/97 در اداره كل و مراكز تابعه آموزش فني و حرفه اي استان گيلان اجرا مي گردد.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی