فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
فرماندار شهرستان صومعه سرا: با گستراندن مهارت درکشور وپرورش متخصصین ماهرمیتوانیم ساختار اقتصادی کشوررا متحول کنیم.
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ شهريور ساعت ۰۷:۴۲ تعداد بازدید : 143 نسخه چاپی

 فرماندار شهرستان صومعه سرا: با گستراندن مهارت درکشور وپرورش متخصصین ماهرمیتوانیم ساختار اقتصادی کشوررا متحول کنیم.

 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان صومعه سرا ، رحيم عطائي پور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گيلان و هيئت همراه ، با آقاي فتح اللهي فرماندار شهرستان صومعه سرا دیدار کردند.

درابتدا این دیدارمهندس عطائي پور از آقای فتح اللهی فرماندار ، آقای اولیائی معاون سیاسی امنیتی فرماندار و مجموعه فرمانداری بجهت حمایت و حسن توجه نسبت به آموزش های فنر و حرفه ای تقدیر و تشکر نموده و با اشاره به  نام گذاری سال 1397 توسط مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) به نام سال حمایت از کالای ایرانی است اظهار داشت: ارائه آموزش های مهارتی در سطح استان با توجه به مزیت های نسبی هر منطقه و براساس نیازسنجی انجام شده و نیاز بازار کار با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد در راستای ایجاد بهره وری بیشتر در تولیدات داخلی ارائه داده می شود. وی درادامه: سعی مابراین است که براساس تقاضا آموزش های فنی و حرفه ای را توسعه دهیم  وتوسعه در راستای برنامه های اشتغال فراگیر و توسعه اشتغال روستایی می باشد که در شهرستان برنامه ریزی شده  و همچنین سعی بر این است آموزش ها اثر بخش و در راستای برنامه اشتغال شهرستان صومعه سرا باشد. همچنین انتخاب مرکز صومعه سرا بعنوان دستگاه برتر اجرائی در جشنواره شهید رجائی را به فرماندار صومعه سرا تبریک گفتند.

 در ادامه مهندس فتح اللهی دراین نشست از حضور گرم و صمیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و مسئولین استانی و کلیه مهمانان تقدیر و تشکر و خیر مقدم عرض نموده و اشاره داشتند که  اگردنبال توسعه هستیم بایدلایه لایه ی جامعه راآموزش دهیم بيان داشتند:آماده کردن ذهن وتفکرافرادجامعه وتجمیع اراده آنها برای رقم زدن توسعه همه جانبه بسیارمهم است.وی آموزش راسرلوحه تمامی فعالیتها دانست وبیان کرد؛ درکشور ما نگاه جوانان به اشتغال به سمت شغلهای اداری است واین موضوع کارفنی وحرفهای رابرای تغییر این نگرش وآماده کردن ذهن واراده جوانان برای کارسخت می کند.

فرماندار افزود: باگستراندن مهارت درکشورو پرورش متخصصین ماهرمی توانیم ساختاراقتصادی کشوررامتحول کنیم. وی داشتن مدارک مهارتی ازفنی حرفه ای رایک یازشرایط افرادی دانست که درخواست تسهیلات برای مشاغل فنی رادارند وخاطر نشان کرد؛ مراکز فنی حرفه ای کشور بار سختی را بدوش می کشد تا جوانان ازآموزش مستقیم به بازارکارروانه شوند.

ايشان در ادامه از مدیرکل ، سرپرست مركزو كاركنان جهت عملکرد مناسب در سطح شهرستان، پیگیری امورات و ارائه آموزشهاي مهارتي لازم به شهروندان صومعه سرايي و تحول ايجاد شده در بين عامه و مردم شهرستان تقدير و تشكر نمودند. در پایان کلیه مدعوین با فرماندار و معاون ایشان عکس یادگاری گرفتند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی