فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
زرتلار با هدف پاسداشت و حفظ میراث مادی و معنوی مردم گیلان طراحی شده است
زمان درج : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ شهريور ساعت ۱۰:۲۱ تعداد بازدید : 574 نسخه چاپی

 زرتلار با هدف پاسداشت و حفظ میراث مادی و معنوی مردم گیلان طراحی شده است

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ظهر روز دوشنبه 12/06/97  در ادامه برنامه های سفر شهرستانی مدیر کل و هیئت همراه، مهندس عطائی پور و هیئت همراه از مجتمع بومی،محلی گردشگری زرتلار گوراب زرمیخ دیدار کردند.

مهندس عطائی پور در این بازدید اظهار داشتند: در راستای ترویج و توسعه بوم گردی موزه های روستایی، تصاویری ملموس از زندگی سنتی‌اند که در آنها می توان معماری، آداب و رسوم، صنایع دستی و هنرهای بومی را از نزدیک مشاهده و زندگی روستایی را تجربه کرد؛ این موزه ها فضایی را فراهم می‌کنند تا مردمان هر سرزمین با گذشته نزدیک پدران و مادران خود آشنا شوند. اصل و مبنای ساخت این نوع واحد های بوم گردی در هر جا بر این است که از مواد و مصالح ساختمانی که در طبیعت اطراف به وفور یافت می شود، استفاده گردد. در کنار هور و مرداب از نی و بردی، در حاشیه جنگل از چوب، در بیابانها از گل و در کوهستانها از سنگ بهره گیری می شود .

 زرتلار نیز یک واحد بوم گردی منحصر بفرد با ویژگی های تعریف شده در شهر گوراب زرمیخ است که با هدف پاسداشت و حفظ میراث مادی و معنوی مردم سرزمین گیلان طراحی شده است. این واحد بوم گردی در شهر گوراب زرمیخ واقع می باشد که علاقه مندان جهت تماشا و حتی اسکان می توانند به این واحد بوم گردی مراجعه کنند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی