فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بازدید مدیرکل وهیئت همراه ازآموزشگاه آزاد برق خزرمستقردرمجتمع خوداشتغالی گوراب زرمیخ
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ شهريور ساعت ۱۳:۴۶ تعداد بازدید : 610 نسخه چاپی

بازدید مدیرکل وهیئت همراه ازآموزشگاه آزاد برق خزرمستقردرمجتمع خوداشتغالی گوراب زرمیخ

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک صومعه سرا، درآخرین برنامه از برنامه های پیش بینی شده سفرهای شهرستانی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیئت همراه به شهرستان صومعه سرا، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای برق خزر ، میزبان مهمانان استانی و شهرستانی بود. در این بازدید رحيم عطایی پور ، از نزدیک آموزشگاه آزاد برق خزر گوراب زرمیخ  را مورد بازدید  و از تجهیزات و کارگاه های این مجموعه دیدار کردند.

در بدو ورود و حین بازدید ، دوره آموزشی فن ورزشبکه هوایی برق درحال اجرا بوده و پس ازحضورمهمانان آقای رسولی ضمن خوشامدگویی وخیرمقدم به ارائه عملکرد وفعالیت آموزشی وهمچنین دوره های برگزار شده اشاره داشتند و در ادامه کلیپی حاوی فعالیتهای انجام شده که باحضور مسئولان ارشداستانی شرکت توزیع برق (مهندس طالبی مدیرکل و...)برگزارشده بود، پخش گردید .

درادامه این بازدید  مهندس عطائی پور از آقای رسولی موسس آموزشگاه برق خزر به سبب برگزاری دوره های مفید برای جوانان  شهرستان تقدیر و تشکر نمودند وتاکید داشتند که توسعه و تقویت آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای از اولویت های سازمان می باشد و آموزشگاه های  آزاد به عنوان  پایه اصلی آموزش می باشد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی