***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
برگزاری دوره آموزشی برای صنف موتور سیکلت بر اساس تفاهم نامه سازمان مرکزی با اتاق اصنف ایران در مر کز تالش
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ آبان ساعت ۰۸:۵۲ تعداد بازدید : 185 نسخه چاپی

برگزاری دوره آموزشی برای صنف موتور سیکلت بر اساس تفاهم نامه سازمان مرکزی با اتاق اصنف ایران در مر کز تالش

به گزارش مركز آموزش فني و حرفه اي حضرت امام (ره) شهرستان تالش، در راستای اجرایی کردن تفاهمنامه منعقده في مابين سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و شرکت میهن یدک گرمسار با همكاري اتاق اصناف ایران واتحاديه صنف  تعميركاران و فروشندگان  قطعات موتور سيكلت شهرستان تالش دوره اي با عنوان       آشنایی با عملکرد سیستم انژکتور موتور سیکلت "  در مركز آموزش فني و حرفه اي تالش برگزارشد .

این دوره با هدف ارتقاء مهارت سطح توانائی عمومی و تخصصی تعمیرکاران موتورسیکلت برگزارگرديد و شركت كنندگان در اين دوره از نزديك با اصول ، روش و مهارتهاي آموزش عيب يابي و عملكرد سيستم ان‍ژكتور آشنا شدند. اين دوره توسط كارشناس ومدرس شركت ميهن يدك گرمسار آقای مهندس گيلوري اجرا گرديد .

اسماعیل زاده رئیس مرکز؛ پس از حضور در کارگاه آموزشی فوق و بازدید از نحوه آموزش موصوف ضمن خیر مقدم به مربی محترم و کلیه مدعوین ؛ آموزش های مهارتی را زیر بنای توسعه پایدار قلمداد نموده و از حضور همه افراد در این دوره تقدیر و تشکر نمودند.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها