***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
برگزاری دومین جلسه شورای مهارت شهرستان رودسر
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۵ آبان ساعت ۰۸:۳۶ تعداد بازدید : 219 نسخه چاپی

برگزاری دومین جلسه شورای مهارت شهرستان رودسر

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رودسر، با توجه به اهمیت طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در سطح کشور و تاکیدات ویژه ریاست جمهوری محترم و پیگیری و اجرای استانداری محترم دومین جلسه کارگروهی شورای مهارتی شهرستان رودسر با حضور روسای ادارات دستگاه های ذیربط و فرماندار محترم شهرستان رودسر در محل فرمانداری برگزار گردید .

در این جلسه در ابتدا آقای هادی یوسفی رئیس آموزش فنی و حرفه ای به عنوان دبیر کارگروه طرح مهارت آموزی و کلینیک کسب و کار را تشریح و شرایط اجرا و برش شهرستانی را اعلام نمودند. در ادامه هر یک از مسئولین ادارات مجموعه اقدامات صورت گرفته و پیشنهادات کاربردی خود را مطرح نمودند و در آخر دکتر وارسته فرماندار محترم شهرستان ضمن تاکید بر گسترش مهارت آموزی جهت پایداری در اشتغال خواستار همکاری و اقدام مسئولین ادارات جهت اخذ برش شهرستانی، اجرای طرح مهارت آموزی و همچنین ارایه بانک اطلاعاتی، سرمایه گذاری زیر مجموعه ادارات مرجع مجوز را گردیدند. و اعلام وصول نتیجه از طریق دبیر خانه شورای مهارت پیگیری و گزارش صورت پذیرد .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها