***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بهره برداری از پژوهش ها در دستگاههای اجرایی تقویت شود
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۰ آبان ساعت ۱۲:۰۹ تعداد بازدید : 248 نسخه چاپی

بهره برداری از پژوهش ها در دستگاههای اجرایی تقویت شود

محمد حسيني، مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان، در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گفت: هفته پژوهش فرصتی است که از دستگاههای اجرایی بهره بردار از پژوهش ها تقدیر شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان، محمد حسيني، مدير كل با حضور در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان كه در مدیریت امورشعب بانک رفاه برگزارشد، با اشاره به نزديك بودن هفته پژوهش گفت: ترغیب کارکنان یک دستگاه اجرایی به امر پژوهش و صرفا هزینه کرد بودجه پژوهشی عامل موثری در پژوهش محوری ادارات دولتی نیست.

وی افزود: شاخصی که می توان میزان نفوذ فرهنگ پژوهش را در یک سازمان سنجید، توجه به یافته های پژوهشی و بهره برداری از آن در اجرای برنامه هاست.

حسینی پیشنهاد کرد: علاوه بر تشویق پژوهشگران دستگاههای اجرایی، از مدیرانی که این پژوهش ها را در محیط کاری خود عملیاتی کردند و به عبارتی تصمیم گیری هایشان مبتنی بر روش های حل مسئله از طریق تحقیق بوده است نیز، تقدیر شود.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها