فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
در حوزه گردشگری، آموزش فنی و حرفه ای می تواند نقش پررنگی داشته باشد
زمان درج : ۱۳۹۷ جمعه ۲۵ آبان ساعت ۱۳:۴۰ تعداد بازدید : 572 نسخه چاپی

در حوزه گردشگری، آموزش فنی و حرفه ای می تواند نقش پررنگی داشته باشد

علي وارسته بهدانی ، فرماندار شهرستان رودسر در ديدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت: در حوزه گردشگری، آموزش فنی و حرفه ای می تواند نقش پررنگی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان محمد حسینی مدیر کل، با علی وارسته بهداني ، فرماندار شهرستان رودسر دیدار نمود .

در ادامه محمد حسینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ضمن تشریح رسالت سازمان در حوزه مهارت آموزی گفت: نقش مهارت آموزی در حوزه اشتغال می بایست پرنگ تر باشد و سرمایه گذران جهت ارتقای مهارت نیروي انساني خود، بايستي از پتانسیل آموزش فنی و حرفه ای استفاده کنند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ضمن انتقاد از عدم حضور آموزش فنی و حرفه ای در کارگروه تسهیلات اشتغال زایی  بیان داشت: تا کنون 1200 نفر از تسهیلات اشتغال زایی از ابتدای سال 1397 در گیلان استفاده نمودند، بدون اینکه حتی یک نفر جهت مهارت آموزی به سازمان مراجعه کرده باشند که برطبق تجربیات گذشته به جهت عدم توان مهارتی در شغل در ادامه فعالیت با مشکل مواجه خواهند شد .

همچنين محمد حسینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان به تشریح تصویب طرح ایران مهارت پرداخت و درخواست داشت که این موضوع در جلسه شورای مهارت شهرستان با حضور مدیران آموزش و پرورش پیگیری و اجرا گردد.

در این نشست فرماندار رودسر ضمن تقدیر از عملکرد آموزش فنی و حرفه ای در حوزه مهارت آموزی در شهرستان، از همکاری  و نقش دیگر ادارات در حوزه مهارت آموزی انتقاد نمود. وی ساحل درياي رودسر را یکی ازفضاهای بکر جذب سرمایه گذار قلمداد نموده و اذعان داشت: در حوزه گردشگری، آموزش فنی و حرفه ای می تواند نقش پررنگی داشته باشد.


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی