***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آموزشهاي منجر به اشتغال ايده آل ترين نوع آموزش
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۱:۴۱ تعداد بازدید : 241 نسخه چاپی

آموزشهاي منجر به اشتغال ايده آل ترين نوع آموزش

محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در نشست با علی، رئیس پارک علم و فناوری استان گفت: آموزشهاي منجر به اشتغال ايده آل ترين نوع آموزش مي باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، در این دیدار محمد حسینی مدیرکل بيان كرد: ما بايستي برويم كه با نيازسنجي واقعي بازار كار، دوره هاي آموزشي منجر به اشتغال را گسترش دهيم.

وی با تأكيد بر پيگيري پارک علم و فناوری درخصوص جهت گيري كسب و كار استان گيلان در سالهاي آينده، اذعان داشت: ما بايستي با همكاري يكديگر بتوانيم نيروي انساني لازم براي شرايط توسعه همه جانبه استان را فراهم كنيم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با تأكيد بر توسعه ارتباط بين اين اداره كل و  پارک علم و فناوری استان، از رئيس پارک علم و فناوری جهت بازديد از مراكز و كارگاههاي آموزشي دعوت نمود.

در اين نشست مقرر گرديد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، بصورت موردي در برخي از رشته ها در جهت رشد استارتاپ ها، با پارک علم و فناوری استان همكاري نمايند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها