فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آموزشهاي منجر به اشتغال ايده آل ترين نوع آموزش
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۱:۴۱ تعداد بازدید : 642 نسخه چاپی

آموزشهاي منجر به اشتغال ايده آل ترين نوع آموزش

محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در نشست با علی، رئیس پارک علم و فناوری استان گفت: آموزشهاي منجر به اشتغال ايده آل ترين نوع آموزش مي باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، در این دیدار محمد حسینی مدیرکل بيان كرد: ما بايستي برويم كه با نيازسنجي واقعي بازار كار، دوره هاي آموزشي منجر به اشتغال را گسترش دهيم.

وی با تأكيد بر پيگيري پارک علم و فناوری درخصوص جهت گيري كسب و كار استان گيلان در سالهاي آينده، اذعان داشت: ما بايستي با همكاري يكديگر بتوانيم نيروي انساني لازم براي شرايط توسعه همه جانبه استان را فراهم كنيم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با تأكيد بر توسعه ارتباط بين اين اداره كل و  پارک علم و فناوری استان، از رئيس پارک علم و فناوری جهت بازديد از مراكز و كارگاههاي آموزشي دعوت نمود.

در اين نشست مقرر گرديد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، بصورت موردي در برخي از رشته ها در جهت رشد استارتاپ ها، با پارک علم و فناوری استان همكاري نمايند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی