فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
تاکید استاندار گیلان بر ضرورت توجه به مهارت‌آموزی کاربردی
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۶ آذر ساعت ۲۳:۳۰ تعداد بازدید : 465 نسخه چاپی

تاکید استاندار گیلان بر ضرورت توجه به مهارت‌آموزی کاربردی

در جلسه سیاست گذاری شورای پژوهش استان که با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای که در استانداری گیلان برگزار گردید، استاندار گیلان با بیان اینکه امروز شاهد سیل عظیمی از جمعیت بیکار اما فاقد مهارت در جامعه هستیم، بر ضرورت توجه به امر مهارت‌آموزی کاربردی تاکید کرد و افزود: کیفیت بخشی به امر آموزش باید سرلوحه مراکز آموزشی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در جلسه سیاست گذاری شورای پژوهش استان که در آستانه فرا رسیدن هفته پژوهش و بررسی ابعاد جشنواره استانی پژوهش برگزار شد، دکتر سالاری با بیان اینکه توسعه پایدار با ساختارهای علمی و پژوهشی جامعه رابطه‌ای تنگاتنگ دارد،اظهار داشت: از خلال یافته‌ها و نظریات به دست آمده می توان تحقق اهداف ملی را دنبال کرد.

سالاری آموزش و پژوهش را دو موضوع پراهمیت خواند که با کارآفرینی ارتباط مستقیم دارد.

نماینده عالی دولت در گیلان خاطرنشان کرد: متاسفانه در بخش مهارتی آنچنان که لازم است به مقوله آموزش جوانان توجه نشده و تنها در بحث تئوریک شاهد رشد و تعالی هستیم.

وی با بیان اینکه امروز شاهد سیل عظیمی از جمعیت بیکار اما فاقد مهارت در جامعه هستیم، بر ضرورت توجه به امر مهارت‌آموزی کاربردی تاکید کرد و افزود: کیفیت بخشی به امر آموزش باید سرلوحه مراکز آموزشی قرار گیرد.

استاندار گیلان بر لزوم شناسایی ظرفیت ها و تمرکز بر بهره برداری اصولی آن در استان تاکید کرد و گفت: با توجه به ظرفیت ها و نیازمندی های استان باید تلاش شود تا رویکردهای پژوهشی به سمت و سوی فعال سازی یا بهره وری داشته ها سوق داده شود.


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی