فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
استفاده از امکانات و تجهیزات آموزش فنی و حرفه ای در راستای توانمند سازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ آذر ساعت ۱۵:۳۴ تعداد بازدید : 432 نسخه چاپی

استفاده از امکانات و تجهیزات آموزش فنی و حرفه ای در راستای توانمند سازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در نشست با رئیس نظام مهندسی كشاورزي و منابع طبيعي استان گفت: با استفاده از امکانات و تجهیزات آموزش فنی و حرفه ای در راستای توانمند سازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی بایستی گام برداشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، محمد حسینی مديركل، در خصوص همکاری آموزشی فيمابین آموزش فنی و حرفه ای ، نظام مهندسی كشاورزي و منابع طبيعي استان گيلان و دانشکده کشاورزی دانشگاه گيلان، در زمینه مهارت آموزی به دانش آموختگان بمنظور ایجاد اشتغال پایدار با استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود بین دو دستگاه تأکید نمود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در این نشست اظهارداشت: بایستی به گونه ای باشد که دانشجویان  در رشته هایی که فارغ التحصیل می شوند علاوه بر دانش تئوری از نظر عملی نیز توانمند شوند و مهارت لازم را کسب نمایند.

وی گفت: در این راستا آموزش فنی و حرفه ای با داشتن امکانات و تجهیزات پیشرفته، این زمینه را برای سازمان نظام مهندسی كشاورزي و منابع طبيعي گيلان و دانشکده کشاورزی دانشگاه گيلان فراهم می آورد تا بتوانند با استفاده از پتانسیل های موجود این اداره کل دانشجویان خود را از نظر مهارتی توانمند کنند.

در ادامه مهندس کازرونی رئیس نظام مهندسی كشاورزي و منابع طبيعي استان گيلان، ضمن قدردانی از تلاش و همکاری فنی و حرفه ای استان در جهت توانمند سازی افراد فاقد مهارت بیان داشت، این سازمان در نظر دارد تا با هدایت دانش آموختگان رشته های کشاورزی بسمت آموزش های فنی و حرفه ای زمینه لازم برای توانمد سازی مهارتی دانش آموختگان را فراهم آورد تا نسبت به تولید و اشتغال فعالیت نمایند.

در پايان دكتر الفتي، استاد دانشگاه و رئيس كانون خلاقيت و رشد دانشكده كشاورزي دانشگاه گيلان ، ضمن مثبت دانستن طرح كارورزي فارغ التحصيلان، آمادگي خود را جهت ارتقاء فني و مهارتي كارورزان اعلام نمود.


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی