***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آموزش فنی و حرفه ای مهمترین بخش ایجاد اشتغال است
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۰:۵۵ تعداد بازدید : 88 نسخه چاپی
سید کاظم دلخوش، نماینده مردم شهرستان صومعه سرا، در نشست با محمد حسینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، گفت: آموزش فنی و حرفه ای مهمترین بخش ایجاد اشتغال است.

به گزارش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمد حسینی ، مدیر کل با اشاره به چالشهای بودجه ای پیش رو در سال آینده برای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و همچنين رویکرد آموزش در مسیر اشتغالزایی این سازمان، اذعان داشت: با توجه به کاهش استقبال از آموزشگاه های آزاد و متعاقباً مشکلات اقتصادی این آموزشگاه ها، رویکرد آموزشی ضعیف خواهد شد و با مشکلاتی مواجه خواهیم شد. در ادامه با تأکید بر این موضوع که در سال آینده از نظر تأمین مواد مصرفی با توجه به تورم و افزایش قیمت، با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد، گفت: با طراحی ساختاری بایستی خرید خدمات آموزشی را برای آموزشگاه های آزاد افزایش دهیم.

سید کاظم دلخوش، نماینده مردم شهرستان صومعه سرا، گفت: آموزش فنی و حرفه ای مهمترین بخش ایجاد اشتغال است و بايستي با اجراي طرحهايي، آموزشهاي مهارتي را تقويت نمود.

برچسب ها : فنی و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها