فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آموزش فنی و حرفه ای مهمترین بخش ایجاد اشتغال است
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۰:۵۵ تعداد بازدید : 426 نسخه چاپی
سید کاظم دلخوش، نماینده مردم شهرستان صومعه سرا، در نشست با محمد حسینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، گفت: آموزش فنی و حرفه ای مهمترین بخش ایجاد اشتغال است.

به گزارش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمد حسینی ، مدیر کل با اشاره به چالشهای بودجه ای پیش رو در سال آینده برای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و همچنين رویکرد آموزش در مسیر اشتغالزایی این سازمان، اذعان داشت: با توجه به کاهش استقبال از آموزشگاه های آزاد و متعاقباً مشکلات اقتصادی این آموزشگاه ها، رویکرد آموزشی ضعیف خواهد شد و با مشکلاتی مواجه خواهیم شد. در ادامه با تأکید بر این موضوع که در سال آینده از نظر تأمین مواد مصرفی با توجه به تورم و افزایش قیمت، با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد، گفت: با طراحی ساختاری بایستی خرید خدمات آموزشی را برای آموزشگاه های آزاد افزایش دهیم.

سید کاظم دلخوش، نماینده مردم شهرستان صومعه سرا، گفت: آموزش فنی و حرفه ای مهمترین بخش ایجاد اشتغال است و بايستي با اجراي طرحهايي، آموزشهاي مهارتي را تقويت نمود.

برچسب ها : فنی و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی