***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
برگزاری مراسم افتتاحیه مرکز ارتقای شایستگی های دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در دانشکده فنی فومن
زمان درج : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ دي ساعت ۰۹:۳۷ تعداد بازدید : 405 نسخه چاپی

برگزاری مراسم افتتاحیه مرکز ارتقای شایستگی های دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در دانشکده فنی فومن

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان فومن، مراسم افتتاحیه مرکز ارتقای شایستگی های دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی (SCD ) در دانشکده فنی فومن وابسته به دانشگاه تهران، با حضور معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان فومن، معاون آموزشي و پژوهشي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، رئیس، معاونین و اعضای هیئت علمی دانشکده فنی فومن، و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای فومن در محل دفتر ریاست دانشکده فنی فومن برگزار شد .

شاهین علیزاده، معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار شهرستان فومن، با اشاره به اهمیت آموزش هدفمند و مدیریت شده به عنوان دغدغه ای سیاستگذارانه، توجه به نیازهای بازار کار و موضوعات مرتبط با رشته تحصیلی را مورد توجه قرار داد . وی افزود: به همین منظور اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به دنبال احداث مراکز تخصصی برای تحقق آموزش متناسب با نیازمندی های بازار است .

علیزاده در ادامه اظهار کرد: بنابراین مرکز ارتقای شایستگی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در دانشکده فنی فومن افتتاح می شود و هدف از آن ارائه خدمات آموزشی تخصصی به علاقه مندان متناسب با نیاز بازار کار و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت شغلی می باشد .

همچنین دکتر محتسبی رئیس دانشکده فنی فومن با اشاره به بحث اشتغال در جامعه و با اشاره به ظرفیت دانشکده برای حمایت از اجرای برنامه های آموزشی تخصصی در آن، از شروع به کار مرکز ارتقای شایستگی های دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در دانشکده فنی فومن استقبال کرد .

وی با اشاره به اهمیت آموزش اثربخش و افزایش فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان، اظهار امیدواری کرد که کمبودها با ارائه خدمات تخصصی پوشش داده شود . دکتر محتسبی اظهار امیدواری کرد که این اقدام به نتیجه مطلوب برسد .

در ادامه، ضمن افتتاح مرکز ارتقای شایستگی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی توسط مسئولین، از تعدادی از آزمایشگاه های تخصصی دانشکده فنی فومن بازدید شد .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی