***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آموزش هاي مهارتي صنايع دريايي در استان گيلان توسعه مي يابد
زمان درج : ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ دي ساعت ۱۸:۱۴ تعداد بازدید : 467 نسخه چاپی

آموزش هاي مهارتي صنايع دريايي در استان گيلان توسعه مي يابد

محمد حسيني، مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان در مراسم اجرايي نمودن تفاهمنامه آموزش مهارتي صنايع دريايي گفت: آموزش هاي مهارتي صنايع دريايي در استان گيلان توسعه مي يابد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان، محمد حسيني، مدير كل با اشاره به تفاهمنامه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و صندوق توسعه صنايع دريايي كشور در حوزه توسعه مهارتهاي مرتبط با صنايع دريايي و مشاغل پشتيبان منعقد شده است، گفت: در استان گيلان ظرفيت هاي عظيمي در بخش دريايي وجود دارد كه آموزشهاي مهارتي شاغلين و افراد جوياي كار در اين بخش مي تواند به توسعه استان به خصوص در بخش گردشگري منجر شود.

وي با تأكيد بر اينكه دو دوره آموزش مهارتي مرتبط با صنايع دريايي و مشاغل پشتيبان اين صنعت در سال جاري برگزار شده است و چندين دوره آموزشي گردشگري دريايي نيز برمبناي تفاهمنامه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و استانداري گيلان در حوزه گردشگري، اجرايي خواهد شد.

شايان ذكر است دوره آموزشي ملوان كشتي هاي زير 500 تن، براي اولين بار در شمال كشور، توسط اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان برگزار شد كه در اين دوره آموزشي 72 ساعته، 20 نفر كارآموز، در شركت سنگرسازان نور گيلان در بندرانزلي تحت آموزش قرار گرفتند.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی