***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بررسی روند اجرای طرح ایران مهارت با حضور مسئولین ارشد شهرستان رودسر در جلسه شورای آموزش و پرورش
زمان درج : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ دي ساعت ۱۳:۳۱ تعداد بازدید : 438 نسخه چاپی

بررسی روند اجرای طرح ایران مهارت با حضور مسئولین ارشد شهرستان رودسر در جلسه شورای آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رودسر، جلسه شورای آموزش و پرورش با دستور بررسی روند اجرای طرح ایران مهارت برگزار گردید. در این جلسه در ابتدا یوسفی رئيس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رودسر، اهداف تدوین شده در اجرای این طرح را تشریح  و با توجه به شرایط شهرستان، حوزه های آموزشی بخش دولتی و خصوصی  و همچنین توانایی حرفه های موجود در شهرستان را بیان نمود.

در ادامه حاج آقای روحانی، امام جمعه رودسر ضمن تأکید بر مهارت آموزی جوانان بیان داشت:  در حال حاضر اکثریت کسانی که مدارک دانشگاهی دارند  فاقد مهارت های لازم هستند و فقط به دنبال مشاغل پشت میزی هستند .

وی گفت: کشورهای صنعتی  برای اشتغال زایی جوانان سرمایه گذاری  کلانی در مهارت آموزی دارند. و  ما باید به جهت ایجاد بستر مناسب برای اشتغال مهارت آموزی در جامعه را گسترش دهیم .

در پايان جلسه دکتر علی وارسته فرماندار شهرستان رودسر ضمن تشکر از مجموعه فعالیتهای فنی و حرفه ای شهرستان در حوزه مهارت آموزی بیان داشت.

ما در سیستم ادارات هم نیاز به کسب مهارت آموزی داریم نماینده ارشد دولت در شهرستان مهارت آموزی را به عنوان یکی از مباحث مهم در آموزش و پرورش عنوان و اضافه کرد : مهارت امروز از نیاز های مهم جامعه است که باید به جد در آموزش و پرورش مورد توجه قرار گیرد .

فرماندار شهرستان رودسر، هر گونه هزینه کرد در آموزش و پرورش را در حقیقت سرمایه‌گذاری دانست و تصریح کرد: این امر برای آیندگان مهم است و لذا می طلبد در این حوزه هر قدر سرمایه‌گذاری کنیم فضا و شرایط،لازم وجود دارد .

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی