***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
با حضور فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات: برگزاری سومین نشست هم انديشي تعامل آموزش هاي مهارتي و اشتغال در گیلان
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۸ دي ساعت ۲۳:۲۵ تعداد بازدید : 113 نسخه چاپی

با حضور فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات: برگزاری سومین نشست هم انديشي تعامل آموزش هاي مهارتي و اشتغال در گیلان

سومین نشست هم انديشي تعامل آموزش هاي مهارتي و اشتغال، با حضور فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات از ساعت 10 تا 12 روز پنج شنبه 97/10/20 در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان، در این نشست که از سلسله نشست های هم انديشي تعامل آموزش هاي مهارتي و اشتغال است، مدیران آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با تشریح اهداف، برنامه ها و چالش ها فرصت تبادل نظر را در اختیار فعالان استارت آپی قرار می دهند.

در این نشست توانمندی های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بهبود امور آموزشهای فنی و حرفه ای منجر به اشتغال نیز مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

این گزارش می افزاید، محورهای این نشست شامل ارائه چالش هاي مهارتي استان و دريافت پيشنهادات، نظرات و تحليل هاي فعالان حوزه فناوري اطلاعات، معرفي فرصت هاي موجود در سازمان آموزش فني و حرفه اي جهت ايجاد كسب و كار هاي فناورانانه و معرفي المپياد مهارت جهاني است که در قالب روش های استارت آپی ارائه می شود.


برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی