***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
مراسم گشایش نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در گیلان با حضور اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان
زمان درج : ۱۳۹۷ شنبه ۶ بهمن ساعت ۱۳:۴۵ تعداد بازدید : 648 نسخه چاپی

مراسم گشایش نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در گیلان با حضور اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان

استاندار گیلان با بیان اینکه پشتوانه تمامی خدمات و دستاوردهای نظام و انقلاب خود مردم بوده و هستند، گفت: آمادگی لازم از سوی مسئولان برای شنیدن هرگونه نارسایی در ارائه خدمات از مردم به عنوان صاحبان این انقلاب وجود دارد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، دکتر مصطفی سالاری در حاشیه مراسم گشایش نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گیلان كه با حضور اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان برگزار شد، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به خدمات صورت گرفته در طول چهل سال سپری شده از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در این سال‌ها گام های بلند و قابل توجهی در خدمت رسانی به شهرها و روستاها بویژه ارتقاء زیرساخت‌ها برداشته شده است .  

وی مقایسه میان امروز و چهل سال گذشته را یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: در این نمایشگاه وضعیت جایگاه گیلان در حوزه هایی همچون آب، برق، گاز، مخابرات، اماکن ورزشی، بهداشتی و درمانی در ابتدای پیروزی انقلاب با شرایط کنونی بررسی و مقایسه می شود .  

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه هرساله نمایشگاه های بررسی عملکرد یک ساله نظام و دولت در چنین ایامی برگزار می شد اظهار داشت: نمایشگاه کنونی دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی را به معرض دید عموم قرار داده است .  

وی به اشراف کامل مردم بر تفاوت های میان حال حاضر و چهل سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه تمامی دستگاه های خدمات رسان به صورت مستند دستاوردهای خود را برای مردم تشریح می کنند .  

وی اظهار داشت: اگر مقایسه وضعیت موجود با چهل سال گذشته به صورت دقیق بررسی منعکس شود قطعاً نسل جوان و نوجوان امروزی از تلاش های موثر صورت گرفته مطلع می شوند .  

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گیلان از امروز لغایت ۱۱ بهمن همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب در پیاده راه فرهنگی رشت (میدان شهدای ذهاب) آماده بازدید عموم مردم است.

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی