***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
نشست راهبردی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رودسر با ریاست کمیته امداد آن شهرستان
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۹ بهمن ساعت ۱۱:۵۵ تعداد بازدید : 562 نسخه چاپی

نشست راهبردی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رودسر با ریاست کمیته امداد آن شهرستان

به گزارش روابط عمومی فنی و حرفه ای شهرستان رودسر، در راستای تفاهمنامه استانی نشستی فی مابین رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رودسر و ریاست کمیته امداد شهرستان برگزار گردید.

هادی یوسفی رئیس مرکز شهرستان رودسر در این جلسه بیان داشت اهداف اجرای آموزش برای مدد جویان و خانواده های تحت حمایت در سال ۹۸ بر اساس نیازسنجی و برنامه ریزی آموزشی با رویکرد جدید سازمان صورت خواهد گرفت.

وی اجرای آموزش های نوین و جدید بر اساس نیاز و مبتنی بر بازار کار را اولویت سیاستهای اداره کل  دانست و اظهار داشت اشتغال پویا و پایدار وقتی صورت می گیرد که آموزشها با برنامه ریزی و نیازسنجی صورت گیرد.

در ادامه یوسفی از همکاری دستگاه کمیته امداد شهرستان در زمینه حمایت اشتغال مددجویان و اولویت قرار دادن آموزش های مهارتی تشکر نمود و خواستار حمایت بیشتر  از موسسات بخش خصوصی  و مشاوره و هدایت شغلی مددجویان در انتخاب دوره های مهارتی شد.

در ادامه بهمن یار ریاست کمیته امداد شهرستان رودسر ضمن تشکر از همکاری گسترده سازمان فنی و حرفه ای به بیان  مجموعه فعالیت ها و برنامه های در دست اقدام کمیته امداد پرداخت و تاکید بر همکاری و مساعدت در حوزه نیازسنجی سال ۹۸ نمود.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی