***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
با ایجاد توازن بین فرد و محیط کار بهره وری آموزشی افزایش می یابد
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۲ فروردين ساعت ۱۲:۴۰ تعداد بازدید : 535 نسخه چاپی

با ایجاد توازن بین فرد و محیط کار بهره وری آموزشی افزایش می یابد

نخستین جلسه هم اندیشی مربیان در سال 98 با موضوعیت بررسی مسائل و مشکلات مربوط ، نقاط ضعف و قوت با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای گیلان، نخستین جلسه هم اندیشی مربیان  در سال 98 با موضوعیت بررسی مسائل و مشکلات مربوط ، نقاط ضعف و قوت در اجرای صحیح آموزش ها  و ارائه راهکارهای جدید، درمحل سالن اجتماعات مرکز شهید باهنر رشت با حضور محمد حسینی مدیرکل، معاونین،  مسئول حراست و مربیان آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزار شد.

درابتدای این نشست مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان: ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو جدید از زحمات و تلاش های دلسوزانه همکاران بویژه مربیان طی سال 97 قدردانی نمود.

محمدحسینی یکی از راههای توسعه و پیشرفت کشور داشتن توازن بین مربی و محیط کار دانست و اظهار داشت بایستی محیط کار محلی برای تلاش بیشتر همراه با نشاط و همدلی باشد و به گونه ای کارها صورت گیرد که بالاترین بهره وری بدست آید.

وی همچنین اظهارداشت: داشتن اعتماد به نفس در انجام کارها موجبات پیشرفت شما را فراهم میسازد و بررسی در زندگی انسانهای موفق نشانگر این واقعیت می باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در ادامه سخنان خود بیان داشت بایستی به سرعت  نقاط ضعف  را شناسایی و فرایندها را اصلاح کنیم تا مهارت آموزی به جامعه هدف  اثر بخشی بیشتری داشته باشد.

حسینی بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و منطبق نمودن ارائه آموزش های مهارتی با نیاز بازار کار را به عنوان یکی از ارکان اصلی و اساسی در تاثیر بیش از پیش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح استان برشمرد و خواستار برنامه ریزی مدون با رویکرد مزیت نسبی هر منطقه و توجه به فرصت های شغلی هر شهرستان در راستای ارائه آموزش های مهارتی در سال 98 شد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  همچنین از راه اندازی سامانه ای خبر داد که در آن عملکرد مربیان پرتلاش ثبت میشود.

در ابتدای جلسه، قلی پور معاون فنی آموزشی ضمن خیر مقدم  به تشریح سیاستها و برنامه ها و اقدامات انجام شده و پیشرو پرداخت و  اظهارداشت، با توجه به اینکه مربیان مراکز دارای ظرفیت های علمی و تخصصی و مهارتی بسیار بالایی هستند ، بایستی با تلاش همه جانبه از حوزه مربیان و همکاران مرکز از ظرفیت های موجود حداکثر استفاده و بهره برداری را نمود.

در پایان این نشست تخصصی مربیان گزارشی از فعالیتها و عملکرد آموزشی خود و به بیان برخی ایده ها و مشکلات پرداختند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی