***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بازدید دانش آموزان از مرکز امام علی (ع) شهرلولمان
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۲ ارديبهشت ساعت ۰۹:۲۵ تعداد بازدید : 244 نسخه چاپی

بازدید دانش آموزان از مرکز امام علی (ع) شهرلولمان

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای لولمان در راستای طرح ملی بازدید دانش آموزی و دانشجویی از مراکز فنی و حرفه ای روز سه شنبه مورخه 10/02/98 ساعت 10صبح تعداد 45 نفر از پایه نهم از دبیرستان شهید منتظری شهرلولمان به اتفاق مدیر ودبیران مربوطه از کارگاه هها آموزشی این مرکز بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید آقای خسروعشوری سرپرست مرکزضمن خیر مقدم وتبریک هفته مشاغل (روز کارگر و معلم) عنوان داشت: کسب مهارت های فنی و حرفه ای، زمینه ساز رونق تولید و اشتغال در این منطقه  است.

وی همچنین اظهار داشت: امروزه دامنه تحولات جامعه، پیچیدگی روز افزونی یافته و گسترش دانش و فن، تعدد مشاغل، رشد و جا‌به‌جایی جمعیت، مستلزم این است که دانش آموزان و دانشجویان آگاهانه و با یک برنامه‌ریزی صحیح در انتخاب راه آینده خویش تلاش کنند و این انتخاب آگاهانه از مسیر آموزش های فنی و حرفه ای می گذرد.

عشوری با تأکید بر اینکه اگر تولید نباشد اشتغالی هم وجود نخواهد داشت، اظهار داشت: یکی از زمینه‌های رونق تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است.

وی با اشاره به نقش اثر گذار آموزش های مهارتی در توانمند سازی دانش آموزان برای زندگی بهتر و تعیین آینده شغلی دانش آموزان گفت: اوقات فراغت تابستان فرصت مناسبی است که دانش آموزان با فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای با فرهنگ کار، اشتغال و مهارت آموزی بیشتر آشنا شوند

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی