***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
سامانه ارزيابي شاغلان فني ساختمان بزودي در گيلان افتتاح مي شود
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير ساعت ۱۱:۴۳ تعداد بازدید : 623 نسخه چاپی

سامانه ارزيابي شاغلان فني ساختمان بزودي در گيلان افتتاح مي شود

اداره كل آموزش فني و حرفه اي و سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان به جهت تحقق ماده4 قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان، سامانه اي را براي نخستين بار در كشور براي شناسايي ، مديريت و ارزيابي اشخاص حقيقي و حقوقي شاغل در بخشهاي ساختمان و شهرسازي راه اندازي مي نمايند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان گيلان در نشست مشترك اداره كل آموزش فني و حرفه اي و نظام مهندسي ساختمان توافق نهايي درخصوص راه اندازي سامانه اي به منظور شناسايي، مديريت و ارزيابي افراد شاغل در امور فني ساختمان در حوزه شهرسازي صورت پذيرفت.

محمد حسيني مديركل آموزش فني و حرفه اي استان گيلان در اين نشست ضمن بيان رويكردها، اهداف و سياستهاي سازمان آموزش فني و حرفه اي در زمينه آموزشهاي مهارتي منجر به اشتغال، به اهميت اجراي اين قانون و تسريع در روند اجرايي اشاره كرد.

وي افزود: به سبب ضرورت موضوع، مراحل اجرايي در اولين فرصت در نشست مشتركي با حضور كليه ذينفعان به خصوص اداره كل راه و شهرسازي و استانداري گيلان تصويب و ابلاغ خواهد شد.

حسيني در اين نشست ضمن تشكر از مجموعه نظام مهندسي ساختمان گيلان در اجراي برنامه هاي مشترك به خصوص آموزش بوم گردي خاطرنشان كرد: تقويت بنيه مهارتي و توانمندسازي دست اندركاران حوزه ساختمان از مهم ترين دغدغه هاي جامعه مي باشد كه اميد است با همكاري دستگاههاي متولي در استان شاهد تحول سريعي در اين بخش باشيم.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی