***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
برگزاری دوره های آموزشی برای جوامع محلی و روستاییان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۳ تير ساعت ۰۸:۴۱ تعداد بازدید : 371 نسخه چاپی

برگزاری دوره های آموزشی برای جوامع محلی و روستاییان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی

برگزاری دوره های آموزشی برای جوامع محلی و روستاییان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی

به گزارش مرکز شهرک صنعتی انزلی،  طی نشستی فی مابین رییس مرکز شهرک صنعتی انزلی با مدیریت غذا و دارو سازمان منطقه آزاد نجاری صنعتی انزلی برگزار شد.

هادی صمدی رییس مرکز شهرک صنعتی انزلی اظهار کرد: که در راستای تفاهم نامه فی ماببن سازمان آموزش فنی وحرفه ای و سازمان منطقه آزاد در خصوص دوره های آموزشی برای جوامع محلی و روستایی به منظور ایجاد اشتغال پایدار با همکاری منطقه آزاد اجرایی خواهد شد.

مقرر گردید که بر اساس نیازسنجی و نیازآفرینی برای جوامع محلی دوره های آموزشی مشخص و به مرکز انعکاس یابد و مرکز در اولین فرصت نسبت به برگزاری دوره های آموزشی اقدام نماید .

در ادامه جلسه کوچکی مدیریت غذا و دارو و سرکار خانم عباسپور از همکاران آن مدیریت ضمن اظهار تشکر بابت تعاملات خوبی که بین مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرک صنعتی با منطقه آزاد ایجاد گردیده زمینه خوبی خواهد بود برای توانمند سازی جوامع روستایی و محلی منطقه

همچنین بیان نمودند که پس از فراگیری مهارت و توانمند شدن با حمایت منطقه آزاد بتوانیم زمینه ایجاد اشتغال را برای این عزیزان فراهم نماییم .


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی