***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
همایش توانمندی های آموزشی فنی و حرفه ای ویژه کارکنان استانداری گیلان برگزار شد
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۳ تير ساعت ۱۴:۱۱ تعداد بازدید : 385 نسخه چاپی

همایش توانمندی های آموزشی فنی و حرفه ای ویژه کارکنان استانداری گیلان برگزار شد

همایش معرفی ظرفیت ها و توانمندی های مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشت با حضور کارکنان استانداری گیلان در محل مرکز شماره 2 شهید باهنر رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، این همایش با هدف پرورش و تقویت استعدادهای خانواده ها و فرزندان کارکنان استانداری گیلان و با ارایه مشاوره آموزشی و معرفی مراکز آموزشی و رشته های آموزشی دایر در کارگاه ها برگزار گردید.

محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، با توجه به تعدد مراکز آموزشی در سطح کشور، مهمترین چالش آموزش نیروی انسانی را فقدان اثربخشی آموزش های ارایه شده دانست.

وی با اشاره به اینکه سهم عمده آموزش های موجود به کارجویان ارایه می شود تاکید کرد: آموزش ها باید با رویکرد ایجاد اشتغال و متناسب با ظرفیت ها و امکانات استان طراحی و اجرا شوند و تلاش می کنیم با همکاری و هم­ افزایی کلیه ادارات و دستگاه ها، آموزش های هدفمند، فعالانه و اثربخش منتج به اشتغال را ارایه کنیم.

حسینی با اشاره به افتتاح باشگاه کارآفرینی نوجوان استان گیلان با همکاری این اداره کل افزود: نگاه ما این است که برای نوجوانان بینش و نگرشی ایجاد کنیم تا بتوانند مسیر شغلی خود را به درستی ترسیم کنند و تصور درستی از مشاغل آینده که بر پایه فناوری هستند، داشته باشند.

در پایان شرکت کنندگان در این همایش، از کارگاه های آموزشی مراکز باهنر، خواهران زینبیه و مهارت های پیشرفته بازدید نمودند.


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی