***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بازدید عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت
زمان درج : ۱۳۹۸ شنبه ۱۵ تير ساعت ۱۲:۳۹ تعداد بازدید : 395 نسخه چاپی

بازدید عضو شورای  اسلامی کلانشهر رشت  از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای  مرکز شهید باهنر رشت ، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر رشت از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشت بازدید کردند .

عاقل منش در این بازدید با بیان اینکه ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، کار و کار آفرینی برای دست یابی به فرصت های شغلی پایدار بسیار حائز اهمیت است، گفت: آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای تأثیر مهمی در رشد و توسعه اقتصاد و توانمند سازی منابع انسانی دارد  .
عضو شورای اسلامی گفت: در هر کشوری، جوانان به عنوان مهمترین سرمایه انسانی آن کشور محسوب می شوند که اگر از ظرفیت آنان به طور مطلوب و صحیح استفاده نشود به تهدیدی بزرگ تبدیل می شود که این امر لزوم کسب مهارت برای ایجاد اشتغال را دو چندان می کند .
وی  تصریح کرد:حمایت از کسب و کارهای خانگی مبتنی بر ظرفیت های بومی و محلی راهکاری است که علاوه بر رونق تولید و اشتغالزایی برای افراد، پیامدهای مثبت اجتماعی به همراه دارد و باعث کاهش آسیب‌ها و ناهنجاری‌های مختلف خواهد شد .

در ابتدای این بازدید، هادی یوسفی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت ضمن خوش آمدگویی به ظرفیت های آموزش فنی و حرفه ای در استان و شهرستان پرداخت و رسالت سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور را مهارت آموزی و ارتقاء مهارت دانست .

در ادامه یوسفی  در تشریح برنامه های هفته ملی مهارت  خواستار حمایت شهرداری در اجرای برنامه های پیش رو گردید که یکی از مهمترین این برنامه ها برپایی نمایشگاه  با عنوان عنوان "نهضت مهارت افزایی در سال رونق تولید"  در میدان اصلی شهرداری می باشد.

در آخر عاقل منش عضو شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از مجموعه فعالیت های مهارت آموزی در شهرستان قول مساعدت در اجرای برنامه ها را اعلام فرمودند

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی