***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير ساعت ۰۷:۵۹
استاندار گیلان نخستین مرکز تخصصی خدمات یادگیری فنی و حرفه ای گروه کارخانجات هپی لند در صنعت پوشاک کشور را افتتاح کرد
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ مرداد ساعت ۱۳:۴۷ تعداد بازدید : 811 نسخه چاپی

استاندار گیلان نخستین  مرکز تخصصی خدمات یادگیری فنی و حرفه ای  گروه کارخانجات هپی لند در صنعت پوشاک  کشور را افتتاح کرد

استاندار گیلان در مراسم افتتاحیه نخستین مرکز تخصصی خدمات یادگیری فنی و حرفه ای پوشاک کشور در کارخانه هپی لند منطقه آزاد انزلی گفت : آموزشهای مهارتی منجر به اشتغال، ضرورت امروز کشور است که با همکاری صنایع، توسعه کمی و کیفی می یابد.

 به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، به مناسبت هفته ملی مهارت مراسم افتتاحیه نخستین مرکز تخصصی آموزشگاه آزاد صنعت پوشاک آموزش فنی و حرفه ای گروه کارخانجات سرزمین شاد (هپی لند) در شهرستان انزلی با حضور استاندار گیلان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، فرماندار شهرستان رشت، مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مدیرکل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد.

ارسلان زارع، استاندار گیلان در افتتاح این مجموعه در جریان روند تولید و آموزش قرار گرفت و از همه واحدهای تخصصی بازدید به عمل آورد.

محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در این مراسم با بیان رویکردها و سیاستهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: مهارت آموزی و بهره گیری از آن برای دستیابی به اشتغال و بهره وری در محیط کار از اهداف مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای است.

وی در ادامه با اشاره به طرحهای اجرایی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان اظهار داشت: طرح چند منبع درآمدی کردن روستاییان با هدف ارائه آموزشهای تلفیقی دارای ارزش افزوده و تقویت فضای کسب و کار در روستاها مبتنی بر رسته های اولویت دار در طرح تکاپو از اقدامات ویژه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در سال رونق تولید است.

حسینی در ادامه افزود: بخش خصوصی با ارائه آموزشهای متنوع و فراگیر و با بهره گیری از منابع و توانمندیهای کارآمد نقش مهمی در رونق اشتغال دارد و در حال حاضر برای 30 مرکز صنعتی کشور مجوز آموزش برای عموم جامعه از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر شده است.

گفتنی است گروه کارخانجات سرزمین شاد از سال ۱۳۸۵ در شهرک صنعتی شماره  دو منطقه آزاد انزلی با ایجاد هلدینگ های تجاری در قالب سه شرکت نوین بافان پرنگ، سرزمین شاد و پرنگ فام شروع به کار نموده و انواع پوشاک خردسالان و نوجوانان را طراحی، تولید و با نام تجاری هپی لند فعالیت می کند.

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی