***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۷
نشست مشترک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با مدیرکل امور زندان های گیلان
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد ساعت ۱۱:۵۷ تعداد بازدید : 488 نسخه چاپی

نشست مشترک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با مدیرکل امور زندان های گیلان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در بازدید از زندان گفت: فراگیری آموزشهای مهارتی منجر به اشتغال راهی موثری برای حل معضل بیکاری زندانیان پس از آزادی است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، نشست مشترکی با حضور محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و سید حمید حسینی، مدیرکل زندانهای گیلان با هدف تعامل موثر در راستای ارائه آموزشهای مهارتی به زندانیان برگزار شد.

محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ضمن بیان اهمیت نقش آموزشهای مهارتی و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جهت رفع معضل اشتغال به تشریح رویکردها و سیاستهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در برگزاری آموزشهای فراگیر و متنوع گفت: آموزش فنی و حرفه ای با نگاه کیفی سازی آموزشها تلاش میکند بستر مناسبی را در جهت توانمندسازی افراد جویای کار و افزایش بهره وری نیروی شاغل فراهم آورد.

حسینی تصریح کرد: ارائه آموزشهای مهارتی اثربخش باید به عنوان یک نیاز جدی مورد توجه قرار گیرد و با گسترش امکانات و ظرفیتهای مهارت آموزی در زندانها شرایطی فراهم آید تا زندانیان با داشتن مهارتهای شغلی پس از آزادی مشغول به کار شوند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان در این نشست به منظور حل دغدغه شغلی زندانیان پس از آزادی افزود: امید است با همکاری دستگاههای متولی در استان و با بهره گیری از ظرفیتهای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای نسبت به ایجاد فرصتهای جدید کسب و کار کم هزینه اقدام و شاهد کاهش زمینه های بروز بزهکاری و جرم باشیم.

 

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی