***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۷
حسینی: مسابقات ملی مهارت هرم شغلی کشور را تنظیم می کند
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۴ شهريور ساعت ۱۲:۵۶ تعداد بازدید : 336 نسخه چاپی

حسینی: مسابقات ملی مهارت هرم شغلی کشور را تنظیم می کند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با حضور نصراله بازوند معاون وزارتخانه و ارسلان زارع استاندار گیلان برگزار شد، گزارشی از موفقیت تیم مهارت در مسابقات ملی مهارت ارایه کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان با حضور نصراله بازوند، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارسلان زارع استاندار گیلان و مدیران کل عضو شورای هماهنگی وزارتخانه در محل استانداری برگزارشد.

نصراله بازوند، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن تبریک انتصاب ارسلان زارع به عنوان استاندار گیلان با اشاره به اهمیت وظایف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد : به دلیل اینکه طیف  گسترده ای از اقشار جامعه پیرامون بسیاری از مسایل در ارتباط مستقیم با این دستگاه ها در سطح  استان می باشند لذا مدیران این شورا نیازمند حمایت همه جانبه می باشند. وی در ادامه تاکید نمود  : مدیران نیز می‌بایست همسو با سیاست های وزارت متبوع و برنامه های استاندار و معاونینش حرکت کنند تا بتوانند به نحو شایسته مشکلات مردم را حل نمایند.

محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان نیز ضمن ارایه توضیحاتی در خصوص مسابقات مهارت و لزوم توجه به رشته های مهارتی خاطرنشان کرد: شناسایی این رشته های مهارتی می تواند در فرهنگ کار و هرم شغلی کشور اثرات فراوانی داشته باشد.

وی با اشاره به شناسایی مشاغل جدید مهارتی در سطح جامعه بواسطه برگزاری مسابقات ملی مهارت گفت: در شرایط کنونی چالش بزرگی در بخشهای توزیع مناسب نیروی کار داریم  به شکلی که در بعضی مشاغل نیروی کمبود داشته و جاهای دیگر با تراکم متقاضی نیروی کار مواجهیم.

حسینی اذعان داشت: ما با برگزاری مسابقات مهارت و المپیادها، بین جوانان ایجاد انگیزه می کنیم که بسوی کسب مهارتهای جدید سوق پیدا کنند تا نخبگان مهارتی را به صنوف و صنایع معرفی کنیم.

در ادامه ارسلان زارع با تشکر از حضور معاون وزیر و تلاش های مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح استان گیلان خاطر نشان کرد: اگر دستگاهها به رسالت های اصلی خود بپردازند، قطعا تحقق آرمان های قانون اساسی محقق می شود

مقام عالی دولت در استان ؛ خواستار همدلی، تلاش و همکاری دستگاههای زیرمجموعه و استفاده از ظرفیت های  تعاونی ها برای رسیدن به اهداف و چشم اندازهای  مشخص برای رشد و شکوفایی اقتصادی شد.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه استفاده از سایر ظرفیت های گیلان مثل منطقه آزاد انزلی و بندر آستارا می تواند ما را در تحقق اهدافمان یاری نماید، خواستار توجه ویژه و بیش از پیش به این ظرفیت ها شد.

 

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی