***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۰۸:۴۶
انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان
زمان درج : ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ شهريور ساعت ۱۰:۲۱ تعداد بازدید : 826 نسخه چاپی

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان

تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و فناوری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان در راستای تعامل موثر و بهره برداری از ظرفیتهای مشترک منعقد شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، تفاهم نامه همکاری بین محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و علی باستی، رییس پارک علم و فناوری گیلان با هدف ارتقاء مهارت مخاطبین دو دستگاه و همچنین شرکتهای دانش بنیان و فراهم کردن امکان استفاده از توانمندی های طرفین جهت بهره برداری بیشتر از ظرفیتهای موجود و همکاری در طراحی و اجرای طرح کارآفرینی مهارت بنیان به امضا رسید.

محمد حسینی  در اين جلسه ضمن بيان سياستها و رويكردهاي سازمان آموزش فني و حرفه اي در راستاي آموزشهاي مهارتي، به اهميت اجراي اين تفاهم نامه با بهره گيري از ظرفیتها و امکانات موجود دو دستگاه اشاره كرد.

وی در ادامه افزود: با انعقاد این تفاهم نامه زمینه برگزاری دوره های آموزشی مشترک و استفاده از فضاها و امکانات موجود در جهت برگزاری استارتاپ ها به منظور پیاده سازی ایده های نو و تبدیل به پروژه های اشتغال زا و برپایی رویدادهای مشترک جهت معرفی کارجویان ماهر به بنگاههای اقتصادی ایجاد خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با اشاره به طرح های اجرایی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در سال جاری و افتتاح مرکز آموزش و سنجش مهارتهای کشاورزی و گردشگری روستایی در راستای تقویت فضای کسب و کار مبتنی بر رسته های اولویت دار طرح تکاپو اظهار داشت: فراگیری آموزشهای مهارتی نقش موثری در ایجاد فرصتهای شغلی دارد و ارائه آموزشهای مهارتی منجر به اشتغال نیازمند همکاری دستگاههای اجرایی است.

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی