***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان:نخستین مسابقات ملی ربات های کشاورزی اسفند امسال در رشت برگزار می شود
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۵ مهر ساعت ۱۴:۴۵ تعداد بازدید : 141 نسخه چاپی

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان:نخستین مسابقات ملی ربات های کشاورزی اسفند امسال در رشت برگزار می شود

کیمیا تنهایی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان از برگزاری نخستین دوره مسابقات ملی ربات های کشاورزی در اسفند 1398 در دهکده الگویی بومگردی آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری استانی که با حضور معاون استاندار و 13 دستگاه اجرایی تشکیل شد، فرآیند برگزاری مسابقات مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

کیمیا تنهایی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با اشاره به اهمیت این مسابقات گفت: اگربات کاپ فرصتی برای ارایه طرح ها و ایده های نوآورانه به منظور بهره گیری از توانایی های کشور در هوشمندسازی کشاورزی است.

محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ضمن اشاره به مراحل طراحی پروژه و شرایط علاقمندان جهت شرکت در مسابقات ملی ربات های کشاورزی گفت: این مسابقات برای نخستین بار در خاورمیانه و طی 3 روز و در 5 لیگ در 2 بخش آزاد و دانش آموزی و از تاریخ 14 الی 16 اسفند 1398 در دهکده الگویی بومگردی آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود.

وی در ادامه ضمن تشکر از دستگاههای اجرایی خاطر نشان ساخت: برگزاری نخستین مسابقات ملی ربات های کشاورزی بستر مناسبی برای معرفی هر چه بیشتر تواناییها، ظرفیتها و منابع موجود استان است و امید است با همکاری ادارات ذیربط در اجرایی نمودن طرح مذکور، شاهد توسعه روزافزون استان در زمینه های متعدد گردشگری، اقتصاد و اشتغال باشیم.

 

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی