***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۷
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان: از آموزش های مهارتی منجر به اشتغال حمایت می کنیم
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۸ مهر ساعت ۰۹:۳۲ تعداد بازدید : 182 نسخه چاپی

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان: از آموزش های مهارتی منجر به اشتغال حمایت می کنیم

دکتر کیوان محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان در دیدار با مدیرکل و جمعی از کارکنان آموزش فنی و حرفه ای گیلان برحمایت از آموزش فنی و حرفه ای منجر به اشتغال تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در این نشست محمدحسینی مدیرکل فنی و حرفه ای استان گیلان  توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده در شش ماهه نخست و برنامه ریزی اولویت دار این اداره کل در شش ماهه دوم سال 1398 را ارایه کرد.

حسینی با بیان اینکه پروژه های تعریف شده در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان براساس اسناد بالادستی بوده است گفت: تحرک بخشی به حوزه های مهارت های کشاورزی و گردشگری روستایی را با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط و بخش خصوصی فعال در دستور کار قراردادیم که نتایج ارزشمندی گرفتیم.

وی با تشریح طرح هایی نظیر ایجاد دهکده الگویی بومگردی ساماندهی نمودن شاغلان صنعت ساختمان با ارایه آموزش های مهارتی با سابقه ملی ربات های کشاورزی و... گفت: نیازمند حمایت های استانی و ملی در به ثمررساندن این طرح در استان هستیم که همه آنها برای نخستین بار در کشور ایجاد شده است.

دکتر محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان هم با اشاره به اهمیت آموزش مهارتی در ارتقاء بهره وری در حوزه های مختلف گفت: از آموزش های مهارت منجر به اشتغال با وجود تمامی تنگناهای مالی حمایت می کنیم.

وی در پایان ضمن تقدیر از فعالیتهای اثربخش اخیر در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان گفت: تربیت نیروی ماهر برای مجموعه مدیریتی استان بسیار حائز اهمیت است چرا که می تواند اقتصاد استان را در آینده متحول نماید

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی