***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۷
عضویت آموزش فنی و حرفه ای گیلان در کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۰:۱۷ تعداد بازدید : 386 نسخه چاپی

عضویت آموزش فنی و حرفه ای گیلان در کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان

در جلسه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان به ریاست استاندار گیلان با موضوع تصویب زیرگروه های این کارگروه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، در نخستین جلسه این کارگروه که با عضویت اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان برگزار شد، علاوه بر تعیین زیرگروه، برنامه های هفته پژوهش و فناوری استان مورد تصویب قرار گرفت.

محمد حسینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، با اشاره به اهمیت این کارگروه در تعریف برنامه های حمایتی از فعالیت های حوزه مهارت آموزی خاطرنشان کرد: در این کارگروه یکی از اولویتهای پژوهشی استان مباحث مربوط به اشتغال تعیین شده است که اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان می تواند با همکاری سایر دستگاههای اجرایی زمینه کاربردی نمودن تحقیقات این بخش را فراهم نماید.

حسینی افزود: آنچه که در این کارگروه از آموزش فنی و حرفه ای گیلان مورد انتظار است، آموزش تکنیسین های آماده ورود به بازار کار است که بر این اساس گزارش اقدامات انجام شده و برنامه های در دست اقدام ارائه می شود.

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی