***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۷
اجرای دوره های آموزش های مهارتی توسط آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان
زمان درج : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۱ مهر ساعت ۰۸:۱۲ تعداد بازدید : 364 نسخه چاپی

 اجرای دوره های آموزش های مهارتی توسط آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت یوسفی رئیس مرکز تاکید داشت آموزش های مهارتی در توانمند سازی دانش آموزان برای زندگی بهتر و آینده شغلی نقش اثرگذاری دارد .
یوسفی با اشاره به تفاهمنامه های همکاری با سازمانها علی الخصوص آموزش و پرورش اشاره داشت و گفت در خصوص اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در سه ماهه تابستان بیش از
۱۲ دوره آموزشی در مرکز در رشته های مختلف برق ساختمان ، معرق کاری، نقاشی سیاه قلم، سفالگری، خطاطی، فناوری اطلاعات، نقشه کشی معماری برگزار گردید که این طرح با حضور ۱۷۰ دانش آموز با سنین ۸ الی ۱۶ سال اجرا گردید.
وی در ادامه عنوان داشت تابستان امسال برای اولین بار از تمام ظرفیت بخش دولتی مرکز جهت اجرای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بهره گرفتیم که جا دارد از تمامی مربیان پرتلاش مرکز تقدیر و تشکر نمایم.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت در آخر با تاکید بر اینکه می بایست والدین از ضروریات آموزش های مهارتی آگاه شوند بیان داشت اگر با این نگاه و حساسیت به جلو حرکت کنیم بخش عظیمی از دغدغه های اشتغال جامعه رفع خواهد شد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی