***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۷
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با فرماندار و نماینده مجلس شهرستان لاهیجان
زمان درج : ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۳:۰۹ تعداد بازدید : 394 نسخه چاپی

دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان  با  فرماندار و نماینده مجلس شهرستان لاهیجان

فرماندار لاهیجان دراین نشست گفت: آموزش های مهارتی نیاز واقعی جوانان کشور است و باید برنامه ریزی اصولی در جهت اشتغال جوانان تحصیلکرده تا سطوح شهرستانی انجام پذیرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، نشست مشترکی با حضور محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، اسماعیل میر غضنفری، فرماندار شهرستان لاهیجان و ذبیح نیکفر لیالستانی، نماینده مجلس شهرستان مذکور در محل فرمانداری برگزار شد.

محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ضمن بیان اهمیت نقش آموزشهای مهارتی و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جهت رفع معضل اشتغال به تشریح سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در برگزاری آموزشهای فراگیر و متنوع گفت: آموزش فنی و حرفه ای با نگاه کیفی سازی آموزشها تلاش می کند بستر مناسبی را در جهت توانمندسازی افراد جویای کار و افزایش بهره وری نیروی شاغل فراهم آورد.

حسيني در اين مراسم ضمن تقدير از فرماندار و نماینده مجلس شهرستان لاهیجان، تصریح کرد: امید است با حمایت دستگاههای متولی در استان، ارائه آموزشهای مهارتی اثربخش به عنوان یک نیاز جدی مورد توجه قرار گیرد.

در این دیدار مقرر شد در اولین فرصت، شورای مهارت شهرستان با هدف جهت دهی آموزش های مهارتی برگزار گردد.

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی