***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۷
جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان گيلان
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۳:۱۸ تعداد بازدید : 410 نسخه چاپی

جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان گيلان

متقاضیان گرامی امریه سرباز مربی سامانه سرباز مربی برای ثبت نام به منظور اعزام در تاریخ 98/10/1 در حال آماده سازی و بارگذاری اطلاعات می باشد مهلت ثبت نام محدود و تا پایان روز سه شنبه مورخ 98/7/28می باشد و تمدید نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، متقاضیان گرامی امریه سرباز مربی سامانه سرباز مربی برای ثبت نام به منظور اعزام در تاریخ 98/10/1 در حال آماده سازی و بارگذاری اطلاعات می باشد مهلت ثبت نام محدود و تا پایان روز سه شنبه مورخ 98/7/28می باشد  و تمدید نخواهد شد.

از متقاضیان امريه سربازي پس از ثبت نام، آزمون الکترونیکی بعمل آمده و در صورت قبولی برای مصاحبه تخصصی، آزمون عملی و انجام مراحل اداری و گزینش دعوت خواهند شد. زمان و تاريخ آزمون الكترونيكي متعاقباً اعلام خواهد شد.

ليست رشته ها و مراكز آموزشي از طريق اين لينك قابل دسترسي است. شايان ذكر است متقاضیان امریه سرباز مربی باید بومی مرکز مورد درخواست باشند و در صورت غیر بومی بودن، مسئولیت عواقب آن به عهده متقاضی خواهد بود.

 

برچسب ها : فني و حرفه‌اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی