***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۷
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: آموزش مهارت های گردشگری باید به اولویت نخست اداره کل گیلان تبدیل شود
زمان درج : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۸ مهر ساعت ۰۹:۴۷ تعداد بازدید : 180 نسخه چاپی

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: آموزش مهارت های گردشگری باید به اولویت نخست اداره کل گیلان تبدیل شود

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بر توجه ویژه به مهارت آموزی گردشگری در استان گیلان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان درخشش آموزش های مهارتی گردشگری در فضای استان را خواستار شد.

هاشمی با اشاره به مزیت های فراوان در حوزه گردشگری و اشتغال بیش از 50 درصد از شاغلین به فعالیت های خدماتی، دستورات لازم را درخصوص توجه به مقوله گردشگری با نگرش انسان محور صادر کرد.

وی گفت: رسیدن به عیار بالای مهمان نوازی در همه مشاغل استان زمینه شکل گیری خاطراتی را فراهم می آورد که گردشگران بارها و بارها به گیلان سفر کنند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اهمیت گردشگری در تولید ثروت استان گیلان خاطر نشان کرد: آموزش های فنی و حرفه ای عنصر مهمی در هدایت دقیق و صحیح در بهره گیری اصولی از نیروی کار و ظرفیت های اشتغال زایی است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اولویت های دیگری در حوزه آموزش های مهارتی در استان گیلان تاکید کرد و گفت: فراهم سازی بستر آموزش مهارت های دریایی با شرکای فعال این حوزه در استان و همچنین توجه به حوزه شیلات می تواند جریان ساز یک حرکت توسعه ای در استان باشد.

هاشمی در خاتمه موضوع هوشمندسازی کشاورزی را که در مسابقات ملی ربات های کشاورزی که از 14 تا 16 اسفند در گیلان برگزار می شود بسیار حایز اهمیت خواند و تصریح کرد: شاخصی که بتواند اثربخشی هوشمند سازی کشاورزی را بسنجد، کاهش سن کشاورزان است.

شایان ذکر است در این جلسه محمد حسینی، مدیر کل اموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ضمن ارایه گزارش اقدامات اخیر، اهم برنامه های جاری اداره کل را تشریح کرد.

 

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی