***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند ساعت ۰۸:۳۷
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه: ترویج آموزش های مهارتی، ماندگاری روستاییان در روستا را افزایش می دهد
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ آبان ساعت ۱۲:۴۱ تعداد بازدید : 170 نسخه چاپی

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه: ترویج آموزش های مهارتی، ماندگاری روستاییان در روستا را افزایش می دهد

فرماندار آستانه اشرفیه در دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان بر اهمیت توسعه آموزش های مهارتی در روستاهای شهرستان با هدف توانمندسازی جوانان روستایی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، روز سه شنبه 30 مهرماه 1398، در دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با فرماندار، شهردار و مسئولین در محل فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، طرح های ابتکاری آموزش مهارتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای شامل طرح چند منبع درآمدی کردن روستاییان و خانه های کارآفرینی و مهارت معرفی شد.

محمد حسینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی به عنوان پیوست هر گونه طرح های توسعه در استان، بر توانمندسازی مهارتی شاغلین و کارجویان تاکید کرد.

وی با اشاره به اهتمام این اداره کل به ارایه آموزش های اثر بخش و هدفمند افزود: با بررسی اسناد بالادستی توسعه استان و نتایج طرح کسب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو)، میزان انطباق آموزش های مهارتی با رسته های اولویت دار طرح تکاپو را افزایش داده ایم.

رحیم حیدری، فرماندار آستانه اشرفیه، با تاکید به نیاز شهرستان به آموزش های کاربردی متناسب با بازار کار گفت: تلاش داریم با کمک و همکاری آموزش فنی و حرفه ای، چرخه آموزش، تولید، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی را کامل کنیم و به همین منظور، راه اندازی بازارچه صنایع دستی شهرستان در دستور کار قرار دارد.

در پایان کارشناسان و مدیران شهرستان به بیان نظرات و پیشنهادات خود در حوزه نیازسنجی آموزشی پرداختند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی