***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص برگزاری دوره های آموزشی FTTH
زمان درج : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۵:۱۲ تعداد بازدید : 135 نسخه چاپی

نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص برگزاری دوره های آموزشی FTTH

نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص دوره های آموزشی FTTH برگزاری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص دوره های آموزشی FTTH برگزاری شد.

در این نشست تخصصی علیرضا پارسائی، ضمن معرفی ظرفیت ها و پتانسیل سرویس های جدید بر بسترFTTH  خواستار استفاده از ظرفیت های مشترک در قالب انعقاد تفاهم نامه و قرارداد آموزشی شد.

محمد حسینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، نیز ضمن تقدیر از فعالیت های مراکز آموزشی مخابرات منطقه گیلان در جهت ارتقای مهارت کارکنان  ، مهمترین دغدغه امروز شرکت ها و صنایع را کمبود نیروی ماهر دانست و یکی از راهکارهای اساسی جهت رفع این مشکل را استفاده از ظرفیت های مراکز آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، همکاری های مشترک آموزشی و استفاده متقابل از توان علمی و اجرایی را لازمه ارتقای مهارت مخاطبین دو دستگاه و همچنین شرکت های دانش بنیان عنوان و بر لزوم کمک به افزایش مهارت ایده پردازان و کارآفرینان در جهت تجاری سازی ایده ها تأکید کرد.


برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی