***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان از مرکز آموزش و سنجش مهارت های کشاورزی و گردشگری روستایی
زمان درج : ۱۳۹۸ سه شنبه ۵ آذر ساعت ۱۴:۰۲ تعداد بازدید : 96 نسخه چاپی

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان از مرکز آموزش و سنجش مهارت های کشاورزی و گردشگری روستایی

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان طی بازدید از مرکز آموزش و سنجش مهارت های کشاورزی و گردشگری روستایی در جریان مراحل پیشرفت انجام پروژه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، روز دوشنبه چهارم آذرماه، محمد علی محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به همراه محمد حسینی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان از مراحل اجرایی پروژه بازدید کردند.

محمد حسینی طی نشستی در پایان بازدید با اشاره به اینکه توسعه و تکمیل پروژه مرکز آموزش و سنجش مهارت های کشاورزی و گردشگری روستایی به منظور توسعه زیرساخت های گردشگری و در جهت درآمدزایی روستاییان و ایجاد زمینه اشتغال موثر است، خاطر نشان کرد: اميد است با تلاش مضاعف دستگاههای متولی هر چه بیشتر شاهد پیشرفت استان در زمینه های گوناگون باشیم.

وی در ادامه افزود: با عنایت به فرمایشات رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای درخصوص وجود مزیت های فراوان در حوزه گردشگری و اشتغال بیش از 50 درصد از شاغلین به فعالیت های خدماتی، تکمیل پروژه مذکور از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

گفتنی است مقرر شد چالشها و موانع موجود در تکمیل پروژه از طریق کارشناسان دفتر فنی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان گیلان بررسی و جهت حصول نتیجه به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام گردد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی