***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
نهمین جلسه شورای اداری-آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۹ دي ساعت ۰۹:۵۵ تعداد بازدید : 260 نسخه چاپی

نهمین جلسه شورای اداری-آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد

شورای اداری- آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان با محوریت بررسی ارایه گزارش عملکرد 9 ماهه مراکز تابعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان،جلسه شورای اداری- آموزشی این اداره کل در مرکز شهید باهنر و با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ستادی و مراکز با هدف سنجش عملکرد 9 ماهه اول سال جاری و نحوه اجرای مصوبات هشتمین جلسه شورای اداری در مراکز توسط رییس اداره آموزش و پژوهش جلسه تشکیل شد .

محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، در این جلسه ضمن اشاره به عملکرد9 ماهه مراکز، به بیان اهمیت تلاش و بهره برداری از ظرفیتها و امکانات کارآمد در فرصت باقیمانده تا پایان سال و در راستای تحقق تعهدات آموزشی پرداخت .

وی همچنین بر ضرورت توسعه فرهنگ مهارت آموزی، کسب و کار و کارآفرینی، ایجاد انگیزه برای فرصتهای شغلی تاکید کرد و خواستار کیفی سازی در خصوص میز خدمت، امور پذیرش ، ثبت نام ، مشاوره و رهگیری اشتغال کارآموزان شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در ادامه گفت : رسالت مجموعه آموزش فنی و حرفه ای توان افزایی افراد است و ارتقای بهره‌وری منابع انسانی ما را در بهره گیری از سرمایه‌هایی که ظرفیت‌های زیادی برای فعال شدن آنها وجود دارد یاری میکند

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی