***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
مصاحبه خبری مدیرکل با صدا و سیمای مرکزگیلان:
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۳ دي ساعت ۰۹:۱۶ تعداد بازدید : 125 نسخه چاپی

مصاحبه خبری مدیرکل  با صدا و سیمای مرکزگیلان:

حسینی در مصاحبه خبری با خبرگراری صداو سیمای مرکز استان از برگزاری دوره های آموزشی ویژه نصبان فیبر نوری برای نخستین بار در کشور خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، محمدحسینی در این مصاحبه خبری اظهارداشت: بر اساس این تفاهمنامه، فنی و حرفه ای استان60 دوره آموزشی 50 ساعته را در قالب گروه های 20 نفره به علاقه مندان فراگیری نسل جدید فیبر نوری موسوم به FTTH بطور رایگان و برای نخستین با در سطح کشور ویژه نصابان فیبر نوری برگزار می کند .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان گفت : در حال حاضر نیاز استان به نصاب فیبر نوری، 500 نفر است که در یکسال پیش رو در مرکز آموزش مهارت‌های پیشرفته گیلان واقع در رشت، بلوار انصاری، کوچه ی مهارت، دوره های آموزشی 50 ساعته را می گذرانند .

محمد حسینی افزود : گیلان اکنون 200 هزار مشترک ADSL خانگی دارد و برای پاسخ گویی به درخواست‌ های این مشترکان مبنی بر بهره مندی از نسل جدید فیبر نوری باید 500 نیروی فنی مرتبط آموزش ببینند .

وی اظهارداشت، نسل جدید فیبر نوری موسوم به FTTH از تکنولوژی های جدید در حوزه خطوط انشعاب اینترنت خانگی است که علاوه بر سرعت بالا و سهولت در دسترسی به اینترنت، یک خط تلفن اینترنتی را همزمان در اختیار کاربران قرار می دهد .

حسینی با بیان این موضوع که دسترسی به خدمات نسل جدید فیبر نوری برای اینترنت های خانگی، اختیاری است بیان داشت: مشترکان می توانند با پرداخت هزینه کم از مزایای اینترنت فیبر نوری نسل جدید بهره مند شوند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی