***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
نشست راهبردی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت با نائب رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه درودگران و لوازم خانگی
زمان درج : ۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن ساعت ۰۷:۳۳ تعداد بازدید : 137 نسخه چاپی

نشست راهبردی  مرکز  آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت با نائب رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه درودگران و لوازم خانگی

نشست هم اندیشی در راستای اجرای دوره های آموزشی در قالب اقدام مشترک و اجرای آموزش های هدفمند منجربه اشتغال در مرکز شهید باهنر شهرستان رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان رشت، جلسه راهبردی اجرای دوره های آموزشی در قالب اقدام مشترک با نائب رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه های شهرستان رشت برگزار شد.

یوسفی رییس مرکز شهید باهنر شهرستان با اشاره به اهتمام اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان به اجرای آموزش های هدفمند و منجر به اشتغال، بر آمادگی مراکز شهرستان رشت برای اجرای دوره های آموزشی منجر به اشتغال، با همکاری اصناف و اتحادیه ها تاکید کرد و افزود: زمینه های همکاری گسترده ای با اتحادیه و اصناف وجود دارد که می توان به همکاری در برگزاری آزمون های تعیین صلاحیت، ارتقای مهارت استادکاران مهارتی اتحادیه ها و مشاغل صنفی و معرفی افراد مستعد برای شرکت در مسابقات ملی مهارت اشاره کرد.

 پور نصیری رییس اداره آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی، چارچوب های همکاری آموزشی با اصناف و اتحادیه ها را تشریح کرد. یوسف پور مسوول آموزش مرکز باهنر، با تشریح طرح کارآموزی در محیط کار واقعی و قرارداد ماده 61 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت،   الزامات اجرای طرح ها را بیان کرد.

در این جلسه آقایان شریف رضایی، عضو هیات رییسه اتاق اصناف، میثم حبشی حسینی نژاد، نایب رییس اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی، ابراهیم ضمیری مفید، رییس اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی، علی امیرمستوفیان، رییس اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان، عامر بختیاری، کارشناس اتحادیه درودگران و مبلسازان و رحیمی کارشناس اداره آموزشگاه های آزاد، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی