***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
آزمون های مهارت صنعت ساختمان در استان گیلان پروژه محور می شود
زمان درج : ۱۳۹۸ سه شنبه ۸ بهمن ساعت ۱۱:۵۰ تعداد بازدید : 270 نسخه چاپی

آزمون های مهارت صنعت ساختمان در استان گیلان پروژه محور می شود

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از اجرای آزمون‌های مهارت فنی و حرفه ای درحوزه صنعت ساختمان به صورت پروژه محور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، محمدحسینی در جلسه تخصصی که با رییس کانون انجمن صنفی کارگران ، استادکاران ساختمانی و مسئولین انجمن صنفی استان برگزار شد، از اجرایی شدن آزمونهای پروژه محور در حوزه صنعت ساختمان به منظور ساماندهی و بهبود روش اجرای آزمون‌های مهارتی خبرداد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان هدف از این طرح را اجرای سیاست اعتبار بخشی به گواهینامه های مهارتی این اداره کل عنوان کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد : در راستای اجرایی شدن آزمونهای پروژه محور در حوزه صنعت ساختمان، کانون انجمن صنفی در راستای همکاری آموزشی مشترک، استادکاران خبره ساختمانی را بعنوان آزمونگر مهارتی به فنی و حرفه ای استان معرفی می نماید، تا برای اجرای آزمونهای عملی با این اداره کل همکاری لازم را داشته باشند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در تبیین این خبر گفت: در این نشست آشنایی با روش اجرای آزمون با رویکرد سنجش(پروژه محور)، تشکیل گروه های تخصصی برای تهیه و تدوین پروژه ها و بازنگری سوالات آزمون های کتبی و عملی با حضور دوطرف تهیه و تدوین پروژه های آزمون عملی انجام گردید.

لازم بذکر است، مقرر گردید در راستای اجرای دقیق آزمون‌های مهارت  فنی و حرفه ای تیم کارشناسی دو طرف در خصوص نحوه ثبت نام و ارسال مدارک متقاضیان گواهینامه صنعت ساختمان ، جداول زمانبندی آزمونها و بررسی و تحلیل برگزاری اولین آزمون پروژه محور صنعت ساختمان استان نشست های متعددی برگزار نمایند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی