***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
برگزاری جشن بزرگ چهل و یکمین سالروز انقلاب اسلامی
زمان درج : ۱۳۹۸ شنبه ۱۹ بهمن ساعت ۱۱:۳۰ تعداد بازدید : 255 نسخه چاپی

برگزاری جشن بزرگ چهل و یکمین سالروز انقلاب اسلامی

جشن بزرگ شکوهمند اسلامی به همت شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه، جشن بزرگ انقلاب با حضور محمدحسینی مدیرکل فنی و حرفه ای استان، مدیران کل دستگاه های اجرایی و کارکنان زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در محل سالن اجتماعات بانک صادرات رشت برگزار گردید.

محمدحسینی با اشاره به حركت عظيم مردمي در دوران پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران گفت: يكي از مهم ترين ويژگي هاي انقلاب اسلامي مشاركت آحاد مردم و اقشار مختلف در پيروزي و موفقيت انقلاب بود.

وی همچنین اظهارداشت: این ایام فرصت مناسب بیان برکات و دستاوردها و بازخوانی ارزش های انقلاب است و فداکاری ملت ایران را برای ایجاد و تحکیم نظام اسلامی یادآوری می کند.

در پایان مراسم  از 17 نفر از مدیران نمونه و خانواده شهدای کارگری و همچنین روسای برخی از ادارات و شرکت ها به جهت ترویج و انجام فعالیت های فرهنگی و همچنین ساخت و تولید محصولات در زمینه های مختلف با اهدای جوایز تقدیر به عمل آمد.

بنابراین گزارش، اجرای سرودهای انقلابی، پخش کلیپ وقایع تاریخی انقلاب ، اجرای نمایش کمدی از دیگر برنامه های این جشن بود.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی