***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۰۸:۴۶
حضور فعال سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در پویش مقابله با شیوع ویروس کرونا
زمان درج : ۱۳۹۹ شنبه ۲ فروردين ساعت ۱۲:۳۸ تعداد بازدید : 298 نسخه چاپی

 حضور فعال سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در پویش مقابله با شیوع ویروس کرونا

سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با به کارگیری ظرفیت مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد در پویش مقابله با شیوع ویروس کرونا حضور فعال یافت.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، اقدامات صورت گرفته با مشارکت مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شامل: اختصاص فضا و تجهیزات کارگاهی، تولید ماسک و لباس ایزوله، دستکش، تأمین تجهیزات و مواد مصرفی از جمله چرخ خیاطی، پارچه، اتو، تولید مواد ضد عفونی کننده و کمک های نقدی می باشد.

 بنا براین گزارش، تا ۲۷ اسفندماه، با همت و مشارکت ادارات کل استان ها، ۸۴۱ هزار و ۵۰۷ ماسک توسط بخش دولتی، ۶۱۳ هزار و ۱۰۳ ماسک توسط بخش غیر دولتی، تأمین تجهیزات و مواد مصرفی به تعداد ۴۳۶ دستگاه چرخ خیاطی، ۲۱ هزار و ۷۶۰ متر پارچه، ۳۵ عدد اتو، ۴۷ هزار و ۸۰۱ دست لباس ایزوله و گان، ۱۰ هزار و ۲۲۰ جفت دستکش و ۸ هزار و ۵۱۰ لیتر مواد ضد عفونی کننده  تهیه شده است.

 

همچنین بخش دولتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مبلغ ۴۲۷ میلیون و   ۵۰۰ هزار ریال و بخش غیر دولتی ۶۳۵ و ۷۰۰ هزار میلیون ریال کمک نقدی به این پویش کمک کرده است.

 

این گزارش می افزاید: اختصاص فضا و تجهیزات کارگاه های طراحی دوخت مراکز آموزش فنی و حرفه ای به صورت شبانه روزی به سایر نهادها از جمله فرمانداری و بسیج سازندگی از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

 

سازمان آموزش فنی و حرفه ای اعلام کرد: با هدف همکاری با سایر دستگاه های شرکت کننده در این پویش، اعزام مربی، مهارت آموز و سرباز مربی به کارگاه های تولید ماسک و لباس ایزوله انجام شده است.

 

آموزشگاه های آزاد استان فارس نیز اقدام به پخت و توزیع شیرینی برای کادر درمانی استان کرده است.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی