***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۳:۳۸
در هجدهمین سفر استانی؛ معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان گیلان سفر کرد
زمان درج : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير ساعت ۱۶:۳۳ تعداد بازدید : 157 نسخه چاپی

 در هجدهمین سفر استانی؛ معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان گیلان سفر کرد

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با هدف حضور در نخستین شورای مهارت استان در سال جاری، برگزاری جلسه با نمایندگان مربیان، رؤسای مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد، نشست با هیأت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان، افتتاح مراکز و کارگاه های آموزشی (آزاد و دولتی)، بازدید از مرکز آموزش کشاورزی و گردشگری گیلان، انعقاد تفاهم نامه، رونمایی از دستاوردهای مربیان، 25 تیرماه سال برای سفری دو روزه وارد گیلان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، معاون وزیر کار و رئیس سازمان،  در نخستین روز از هجدهمین سفر استانی خود با ارسلان زارع، استاندار گیلان دیدار و در در نخستین جلسه شورای مهارت سال 1399 استان گیلان که با حضور استاندار گیلان در محل استانداری تشکیل می شود، شرکت می کند.

در ادامه هاشمی در نشست مشترک  با هیأت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان حضور می یابد.

بنا براین گزارش معاون وزیر کار، نخستین آموزشگاه آزاد حرفه ای سوارکاری شمال غرب کشور در شهر رشت، بخش کفتررود را افتتاح می کند.

در ادامه رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از مرکز آموزش کشاورزی و گردشگری رشت (در منطقه بومگردی) بازدید می کند و به استماع ارائه گزارش در خصوص واگذاری های اداره کل گیلان و طرح توسعه مرکز آموزش کشاورزی و گردشگری با سرمایه گذاری بخش خصوصی می پردازد.

علی اوسط هاشمی،  پنجشنبه 26 تیرماه، در روز دوم سفر به استان گیلان ، نخستین مرکز آموزش مهارتی صنایع دریایی استان گیلان را که در شهرستان بندانزلی قرار دارد و با همکاری بخش خصوصی ساخته شده است را افتتاح می کند.

امضای تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد تجاری، صنعتی بند انزلی و رونمایی از سیستم تصفیه آب و هوا ساخته شده توسط مربیان استان گیلان (مبتنی بر استفاده از گاز اُزن) برنامه دیگر معاون وزیر تعاون است.

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار طی جلسه ای با نمایندگان روسای مراکز، مربیان و آموزشگاه های آزاد استان دیدار و گفتگو می کند.

اختتامیه مسابقات آزاد مهارتی هنر رشتی دوزی و بازدید از نمایشگاه آن برنامه بعدی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

در خاتمه افتتاح کارگاه صنایع غذایی و خدمات تغذیه در رشته های رستوران داری، کافی شاپ و قنادی، نخستین مرکز آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار استان و نخستین آموزشگاه آزاد الکترونیکی استان گیلان را انجام می دهد.

بنا براین گزارش، هاشمی تا کنون به استان­های بوشهر، چهارمحال و بختیاری(دو سفر) ، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، البرز،کرمانشاه، خوزستان، قم ، قزوین، مرکزی، آذربایجان شرقی، تهران و اصفهان، ایلام  سفر کرده است و گیلان مقصد هجدهمین سفر وی است.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی