***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۳:۳۸
نشست اعضای اتاق بازرگانی با رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای
زمان درج : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير ساعت ۱۶:۴۶ تعداد بازدید : 165 نسخه چاپی

نشست اعضای اتاق بازرگانی با رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای

دکتر اوسط هاشمی رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در رشت گفت : برای توانمند سازی و مهارت آموزی نیروی کار، مشارکت بخش خصوصی و دولتی تقویت شود.
به گزارش روابط عمومی اداره  کل آموزش فنی و حرفه ای  گیلان ؛  معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  امروز در نشست با اعضای اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی گیلان با بیان اینکه مهارت آموزی در کنار دانش اندوزی منجر به توانمند سازی نیروی کار خواهد شد گفت : همکاری و مشارکت بخش خصوصی و دولتی  در این زمینه می تواند تاثیر گذار باشد.
علی اوسط هاشمی با اشاره به اینکه باید مسیر آموزش و مهارت آموزی برای نیروی کار هموار شود افزود: این مهارت آموزی باید متمرکز شود و اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی گیلان می تواند در این زمینه پیشتار باشد. 
وی گفت : امروز جوانان تحصیل کرده ، مشتاق و نیازمند  مهارت آموزی هستند و باید از این فرصت استفاده کنیم تا موجب ترقی کسب و کارها شود.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  با تاکید بر ضرورت همفکری و مشارکت بخش خصوصی و دولتی در زمینه ارتقای مهارت آموزی صاحبان کسب و کارها گفت : در این زمینه خوشبختانه در گیلان هماهنگی خوبی برقرار است که باید تقویت شود.
هادی تیزهوش تابان رییس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی گیلان هم در این نشست گفت : هم اکنون طرح های خوبی در زمینه آموزش و مهارت آموزی بخش خصوصی در حال اجر است و باید آموزش به شکلی باشد  که موجب رونق اقتصادی و بازرگانی به ویژه در امر صادرات کالاهای استان به کشور های حاشیه خزرشود
.بنابراین گزارش محمدحسینی مدیرکل آموزش و فنی و حرفه‌ای گیلان با بیان اینکه آموزش‌ها در مراکز فنی و حرفه‌ای بر اساس استاندارد‌ها بین المللی، ترویج فرهنگ کارآفرینی و توسعه کسب و کار انجام می‌شود، گفت: ۲۰ مرکز دولتی با ۱۵۰ کارگاه و ۸۰۰ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در قالب هزار و ۱۵ کارگاه و اشتغال ۲ هزار نفر در حال حاضر در استان گیلان فعال هستند.
لازم بذکر است، این نشست تفاهم نامه طرح های اقدام مشترک آموزش های کار آفرینی و استارت آپ بین اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی گیلان و سازمان  آموزش فنی و حرفه ای امضا شد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
گزارش عملکرد 1398 اداره کل
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
درگاه ملی مجوزهای کشور
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شبکه های اجتماعی
شوراهای فرهنگی ومذهبی